Fantom Otel Tipi Su Isıtıcı Kettle

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Otel Tipi Su Isıtıcı Kettle
Fantom Otel Tipi Su Isıtıcı Kettle

Fantom Otel Tipi Su Isıtıcı Kettle

Otel ekipmanları konusundan ciddi bir ar-ge çalışması yapan ve ürünlerini bu çalışmaya göre üreten Fantom markası yıllardır tüm otellerde ürünlerinden söz ettirmeye devam etmektedir. Fantom markasının tüm ürünlerinde olduğu gibi Fantom otel tipi su ısıtıcı kettle ürününde de kaliteli malzemelerden taviz verilmeden üretildiği aşikar. Kaliteli malzemeleri şık bir tasarım ve işlevsellikle birleştiren Fantom, her yıl otel, tatil köyü, hastane, yurt ve okul gibi birçok işletme tarafından büyük talep görmektedir.

 

Dünya’yı etkisi altına alan Covid-19 salgını sonrasında sosyal hayatın kısıtlanmasıyla insanlar tatil yapmayı özler hale geldi. Tüm Dünya genelinde yapılan aşı çalışmaları sonrasında ise sosyal hayata dönüşün başlamasıyla başta turizm olmak üzere birçok sektör eksiklerini tamamlamaya, ürünlerini değiştirmeye başladı. Oteller ise oda ekipmanlarını yenileyerek müşterilerine çok daha iyi bir hizmet vermek gayesi içerisinde arayışlara girdi. İşte bu arayış içerisinde bu içeriğimizi okuyan sizler oldukça şanslısınız. Uzun yıllardır endüstriyel temizlik sektöründe ve otel ekipmanları konusunda hizmet veren Edit Endüstriyel A.Ş bizlerle tanıştıktan sonra kaliteli otel ekipmanlarını uygun fiyatlarla almanız artık mümkün.

 

Otel odalarının olmazsa olmazları arasında bulunan Fantom otel tipi su ısıtıcı kettle ürünü, misafirlerinizi ağırlamanızda her zaman sizlerin yanında. Fantom otel tipi su ısıtıcı kettle Fantom ikram tepsileri ile birlikte misafirlerinizi kusursuz bir şekilde ağırlamanızda sizlere büyük destek sağlayacaktır.

 

Fantom Kettle Özellikleri

Fantom otel tipi su ısıtıcı kettle 1.2 litrelik su kapasitesine 1500 Watt’lık güce sahip olmasıyla muadil ürünlere göre suyu kısa süre içerisinde ısıtmaktadır. Fantom kettle özellikleri incelendiğinde profesyonel bir ürün olduğu gözlerden kaçmayacaktır. Nedir bu özellikler?

 

Fantom Kettle ürünü 220 Volt ile çalışan ve 1500 Watt’lık gücü ile içerisindeki suyu kısa süre içerisinde ısıtan oteller, yurtlar, işyerleri gibi her alan için profesyonel bir su ısıtıcıdır. İç ve dış hazneleri özel paslanmaz çelikten üretilmiştir. Paslanmaz çelikten üretilmesi sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır.

 

Kettle ürünlerinin çoğunda kabloların kalitesiz malzemelerden üretilmesinden dolayı parçalanma, kopma ve daha önemlisi alev atma gibi durumlar meydana gelmektedir. Ayrıca kettle içerisinde su kalmadığı durumlarda kettleın çalışması gerçekleştiğinde kettleın aşırı ısınması ve bu ısınmadan dolayı da büyük felaketler yaşanmaktadır. Bu tarz felaketlerin yaşanmaması için koruma özelliğine sahip olan Fantom otel tipi su ısıtıcı kettle ürünleri tercih etmenizde büyük fayda vardır. Fantom otel tipi su ısıtıcı kettle ısınmaya ve kopmaya karşı dayanıklı kabloların kullanılmasının tercih edilmesi bu tarz felaketlerin yaşanmasını ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca kettle içerisinde su kalmadığı durumda ve su kaynadıktan sonra da kendisini otomatik olarak kapatan sistemi sayesinde oldukça güvenli bir kullanım sağlamaktadır.

Kettle içerisinde kaynayan suyun sıcaklığını koruması da Fantom markasının ürünlerinde kaliteyi göz ardı etmediğinin bir başka göstergesidir. Fantom otel tipi su ısıtıcı ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak inceleyebilir bu yazımıza tıklayarak da ürünün özellikleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Fantom Otel Tipi Su Isıtıcı Kettle Fiyatı

Fantom yetkili satış bayisi olan bizler, yetkili satış bayisi olmanın vermiş olduğu avantajı ürünlerimizin fiyatlarında da müşterilerimize sunmaktayız. Toptan ve perakende olmak üzere 2 farklı şekilde satış gerçekleştirmekteyiz. Hepsiburada ve N11 online satış mağazalarımızdan ürünlerimizin fiyatlarına bakabilir ve sipariş verebilirsiniz. Toptan Fantom otel tipi su ısıtıcı kettle fiyatı almak içinse bizlerle iletişime geçebilir ve size uygun fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz.

 

Bizlere;

 

Sabit Telefon: 0312 394 7500

GSM: 0555 800 3950

Whatsapp:0555 800 3950

E-Mail: bilgi@edit.com.tr adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018