Fantom Prokettle 2400 KT Su Isıtıcı Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Prokettle 2400 KT Su Isıtıcı Özellikleri
Fantom Prokettle 2400 KT Su Isıtıcı Özellikleri

Fantom Prokettle 2400 KT Su Isıtıcı Özellikleri

Otellerin oda içerisine koyacağı ekipmanları kaliteli ve kullanışlı ürünler arasından seçmeleri büyük önem taşımaktadır. Misafirler tatil için geldikleri otel odalarının içerisinde, adeta evdeki konforu yaşamaları, misafirlerin tatillerinin ne kadar güzel geçeceğini belirlemektedir. Otel odalarının olmazsa olmazları arasında su ısıtıcıları gelmektedir. Fantom Prokettle 2400 KT su ısıtıcı ürünü ise bir otel odasının olmazsa olmazıdır. Müşterilerinize odasının camının kenarında sevdikleriyle birlikte sıcak bir kahve veya çay içme olanağı sunmanız, müşterilerinizi kendi evinde gibi hissettirecektir. Bu hissiyat ise diğer sene tatil için tekrar sizi tercih etmelerini sağlayacaktır.

 

Peki otel odasının olmazsa olmazı olan Fantom Prokettle 2400 KT su ısıtıcısının özellikleri nelerdir?

 

1500 Watt’lık güç ile çalışan Prokettle 2400 KT su ısıtıcısı 1.2 litre su ısıtma kapasitesine sahiptir. 304 kalitede paslanmaz çelikten üretilmiş olmasıyla da uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Otel odası ekipmanı seçerken size yardımcı olacak bir blog yazımız daha bulunmaktadır. Bu yazıyı inceledikten sonra otel odası içerisine konacak malzemenin kendini koruma özelliğinin olmasının herhangi bir felakete mahal vermemesi için çok büyük bir önem taşımaktadır.

 

Fantom Prokettle 2400 KT su ısıtıcı ürünü ise su kaynadıktan sonra otomatik kapanma özelliği ile aşırı ısınmaya ve bundan dolayı çıkabilecek yangınları önleyecektir. Su ısıtıcısından kaynaklanan birçok kaza meydana gelmektedir. Ürünün kablosunun kalitesiz malzemelerden üretilmiş olması, su olmadan çalıştırmaktan dolayı su ısıtıcısının aşırı ısınmadan dolayı alev alması gibi birçok durum bulunmaktadır.

 

Fantom Prokettle 2400 KT su ısıtıcısı kablolarının elektrik voltajına ve ısınmaya dayanıklı olması ve su olmadan çalışmasını engelleyen sisteminin bulunması sayesinde su ısıtıcısından kaynaklanabilen tüm felaketlere birer önlem alınmıştır. Muadil ürünlere göre oldukça önemli bir özellik olan kablosuz kullanıma sahip olması da Fantom su ısıtıcısının dikkat çeken özelliklerinden birisidir.

 

Fantom Prokettle 2400 KT Su Isıtıcı Kullanım Alanları

Otel ekipmanı olarak satışa ve reklama sunulsa da Fantom Prokettle 2400 KT su ısıtıcısı evlerde, hastanelerde, okullarda, iş yerlerinde, su ısıtıcısının kullanılması gereken her alanda kullanılabilir. Bir otelin ekipman seçiminde en kaliteli ürünleri tercih ettiği şüphesiz bir gerçektir. Kullanım, uzun ömürlülük ve fiyat performans bakımından en iyi ürünleri tercih eden otel ekipmanlarını evlerde de kullanılması en doğru seçim olacaktır. Piyasada satışa sunulan diğer kettle ürünlerine nazaran piyasanın en kaliteli kettle ürünü olan Fantom Prokettle 2400 KT su ısıtıcısını tercih etmeniz için hiçbir engel bulunmamaktadır.

 

 

Ürün Kurulumu ve Kargo Süreci

Fantom Prokettle 2400 KT su ısıtıcısının kargolanması 225 X 165 X 195 mm kutu içerisinde gerçekleşmektedir. Kargo esnasında herhangi bir zarar görmemesi için kutu içerisinde ürünün etrafına koruma malzemeleri konulmaktadır. 81 ile kargo ile gönderimi mevcuttur. Sipariş verildikten sonra kargo süresi en geç 5 iş günü sürmektedir.

 

Fantom Prokettle 2400 KT Su Isıtıcı Fiyatı

Edit Endüstriyel A.Ş olarak toptan ve perakende olarak ürün satışımız bulunmaktadır. Ürünlerimizin fiyatlarını öğrenmek için N11 ve Hepsiburada mağazalarımıza göz atabilirsiniz. Toptan Fantom Prokettle 2400 KT su ısıtıcı fiyatı almak için bizlerle iletişime geçerek size uygun fiyat bilgisini sizlere sunabiliriz.

 

Fantom yetkili satış bayisi olan bizlere;

 

Sabit Telefon: 0312 394 7500

GSM: 0555 800 3950

Whatsapp:0555 800 3950

E-Mail: bilgi@edit.com.tr

 

iletişim adresleri üzerinden ulaşabilir, ürünün detaylı bilgilerini ve fiyat bilgisini alabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018