Fantom İkram Tepsisi

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom İkram Tepsisi

Fantom İkram Tepsilerinin Kullanışlı Yönleri

Otelde konaklama ihtiyacı duyan insanlara hizmetlerin kusursuz olması için çeşitli otel ekipmanları vardır. Bu ekipmanlardan biri de ikram tepsileridir. Otel misafirlerine çay ya da kahve ikram edilirken hem görsel açıdan hem de işlevselliği açısından önemli bir yere sahip olan ürünlerdir. Bu ürünlerin gövde kısımları melamin olup üzerinde şeker, kahve ya da farklı ikramlar sunmak için bölümler bulunuyor. Farklı şekillerde de değerlendirilebilecek olan bu tepsiler otellerin ve büyük şirket ofislerinin vazgeçilmez ürünleridir. Yüksek kalite standartlarında üretilen tepsi çeşitlerimiz model olarak da farklı özellikler taşıyor. Dilediğiniz tepsiye kısa sürede satış platformumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Otelde Tipi Saç Kurutma Makinesi Özellikleri

Otel odalarında kullanımı çok rahat olan saç kurutma makineleri bulunuyor. Bu makineler otellerin ya da pansiyon gibi işletmelerin duvarlarına monte şeklinde kullanıma sunuluyor. Satış platformumuz üzerinden de rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu makineler sayesinde müşterileriniz duş sonrasında pratik bir şekilde saçını kurutma şansını elde edecektir. 1000W gücünde olan ve tek bir tuş ile kontrol edilebilen saç kurutma makineleri temizlik malzemeleri ya da halı yıkama makinası gibi sitemiz üzerinden kolayca ulaşılabilir ürünler arasında bulunuyor. Beyaz renkte olan saç kurutma makinesi kolay temizlenebilme özelliği sayesinde de çok fazla tercih edilmektedir. Otellerde kullanılabilecek olan ve son derece pratik ürünler arasında bulunan saç kurutma makineleri otel askıları kadar gerekli olan malzemelerdendir.

 

İşletmelerin Vazgeçilmezi Su Isıtıcı Modelleri

Otel gibi mekânlarda konaklayan insanların çay ve kahve için sıcak su ihtiyacı duyması su ısıtıcı modellerini değerlendirmeyi gerekli kılıyor. Hızlı kaynama özellikleri bulunan bu su ısıtıcıları kolay bir şekilde çay ve kahve hazırlamanıza olanak sağlayan ürünlerdir. Tek bir tuş ile kontrol edilebilen su ısıtıcıları yıllardır kullanılabilecek ürünlerimiz arasında bulunuyor.

 

Zemin Temizlemede Kesin Çözüm

Kalabalık mekânlarda zeminleri temizlemek her zaman problem olsa da artık zemin temizleme otomatı ürünlerimiz sayesinde bu sorunlarınıza da çözüm üretiyoruz. Akülü olarak tasarlanan bu ürünümüz pratik bir kullanıma sahiptir ve işletmelerin zeminleri için son derece ideal olan makinelerdir.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018