Otellerde Kullanılan Otel Ekipmanları Nelerdir

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Otellerde Kullanılan Otel Ekipmanları Nelerdir

Otellerde Kullanılan Otel Ekipmanları Nelerdir?

Otellerde kullanılan birçok farklı ekipman vardır. Bu ekipmanlar otellerde bazı işlerin daha kolay yapılmasını sağlar ve aynı zamanda müşterilere de çeşitli konularda kolaylık sağlar. Otel ekipmanı olarak kullanılan ürünlerin sayısı oldukça fazladır. Bu ürünlerden bir tanesi otel tipi saç kurutma makineleridir. Bir yere monte edilebilen bu saç kurutma makineleri oldukça kalitelidir. Otellerde kullanılan bir başka ekipman ise ikram tepsisidir. Müşterilere farklı yiyecekler ikram etmek için kullanılır.

 

Otellerdeki Hijyen Ekipmanları

Carpex ürünleri otellerde kullanılan ekipmanlar bakımından oldukça fazla ürüne ve modele sahiptir. Bunlardan bir tanesi ise koku makinalarıdır. Farklı genişlik ve boyutlara sahip olan bu makinalar otellerin güzel kokmasını sağlar. Aynı zamanda kağıt havlu dispenserleri de otellerde en fazla kullanılan hijyen ekipmanları arasında yer alıyor. Müşterilere ellerini kurutmaları için otomatik olarak kâğıt havlu veren dispenserler fazlasıyla kullanışlı ekipmanları. Otel elemanları arasında el kurutma makinaları da bulunuyor. El kurutma makinaları hem kullanışlı hem de çok pratik ürünlerdir. Aynı zamanda maliyet bakımından da belirli bir oranda tasarruf sağlar. Bunlar genellikle otellerde bulunan hijyen ekipmanları arasında yer alıyor.

 

Oteller İçin Temizlik Ekipmanları

Otel ekipmanları denince akla ilk gelen ürünlerden birisi servis, temizlik ve kat arabalarıdır. Her otelde mutlaka bulunması gereken bu ekipmanlar hem temizlik konusunda zaman kazandırır hem de işleri fazlasıyla kolaylaştırır. Bunun yanı sıra işlerin daha pratik bir şekilde yapılmasını da sağlar. Temizlik arabaları birçok ürünü düzenli bir şekilde taşımak ve kullanmak için idealdir. Firmamız tarafından bunlar ve benzeri otel ekipmanlarının hepsi satışa sunuluyor. Profesyonel otel ekipmanlarına sahip olmak için bizi her zaman tercih edebilir ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 

Profesyonel Otel Ekipmanları

Palex ürünleri, temizlik arabaları, kat arabaları ve benzeri birçok otel ekipmanı ile hizmet veren firmamız tarafından kaliteli ürünler kullanıma sunuluyor. Aynı zamanda bütün ürünlerimiz uygun fiyat düzeylerindedir. Çok fazla ürün çeşidi sunmamız sayesinde de sizlere birçok seçenek veriyoruz. Uygun fiyatlar ile kaliteli otel ekipmanlarına sahip olmak için bizi tercih edebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018