Palex Ürünleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Palex Ürünleri

Palex Ürünleri

Palex ürünleri Edit Temizlik Firmamızda toptan ve perakende satılmak olan temizlik ürünleridir. Bu ürünler arasında peçete, havlu ve sabun dispanserleri bulunmakta olup Ankara’daki firmamızda satışları yapılmaktadır. Palex ürünlerinin uzun ömrü ve kolay kullanımı sebebi ile sıkça tercih edildiği bilinmektedir. Firmamızda en çok satışı yapılan ürünler arasında ise Palex havlu ve tuvalet kağıdı dispanserleri yer almaktadır.

Firmamızda Bulunan Palex Ürünleri

Firmamızda Palex ürünlerinin birçoğu bulunmakta olup toptan ve perakende satışları yapılmaktadır. Satışı yapılan bu ürünler; hastane, alışveriş merkezi, otel ve birçok ortak ve toplu kullanım alanlarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Firma olarak birçok kurum ile birlikte çalışmalarımızı yürütüyor ve Palex ürünlerini Ankara başta olmak üzere birçok şehre satışını gerçekleştiriyoruz. Edit Temizlik Firmamızda bulunan Palex ürünlerini şu şekilde sıralamamız mümkündür;

  • Palex otomatik dispanserler: Havlu, kağıt havlu, tuvalet kağıdı
  • Palex çekmeli dispanserler: havlu, tuvalet kağıdı
  • Palex’in ayrıca rulo kağıt, bone, galoş ve sabun dispanserlerinin de satışını yapmaktayız.
  • Palex’in çevre dostu küllük, çöp kovaları, geri dönüşüm kovaları
  • Palex kurutma makineleri: saç kurutma, el kurutma
  • Jumbo, rulo, duble ve katlı olmak üzere birçok tuvalet kağıdı ve kağıt havlu dispanseri Edit Temizlik firmamızda yer almakta olup satışları güncel olarak yapılmaktadır.

Palex Ürün Özellikleri

Palex ürün özellikleri her bir ürüne göre farklılık göstermektedir. Kağıt havlu ve tuvalet kağıdı ürünlerinin özellikleri birbirleri ile benzer olup birçok aynı işlemi yapan ürünler aynı özelliğe sahiptir. Palex ürünlerinin genel özelliklerini şu şekilde sıralamamız mümkündür;

  • Tuvalet kağıdı ve kağıt havlu dispanserleri her koşula uygun sağlayacak şekilde üretilmiştir. Bu sebep ile ıslak ve kuru yerlerde de zarar görmeden çalışabilmektedir.
  • Otel, hastane, alışveriş merkezlerinin yanı sıra okul, fabrika ve birçok alanda daha Palex ürünleri tercih edilmekte olup her alana uyum sağlayabilmektedir.
  • Kaliteli ve dayanıklı gövdelere sahiptirler.
  • Otomatik dispanserler hareket sensörlü olup birçok çeşidi bulunmaktadır. Hassas sensörlü olan otomatik dispanserlerin temizliği ve kullanımı oldukça kolaydır.

Palex ürünler Türkiye’de birçok yerde kullanıldığı gibi uluslararası platformlar içinde uygun bir şekilde üretilmektedir.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018