Labomat Marka Elektrikli ve Akülü Zemin Temizleme Makinası Seçimi

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Labomat Marka Elektrikli ve Akülü Zemin Temizleme Makinası Seçimi

Labomat Marka Elektrikli ve Akülü Zemin Temizleme Makinası Seçimi

Zemin temizleme makineleri okul, hastane, otel, fabrika, otopark, belediye, kamu kurumları ve küçük-büyük işletmelerin tercih ettiği temizlik makinelerinin başında gelmektedir. Kompakt yapılarının içinde güçlü motorları ve donanımları sayesinde insan iş gücünden tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Aynı işi daha kısa sürelerde ve daha temiz yapabilen zemin temizleme otomatlarını gün geçtikçe sokaklarda, kaldırımlarda hayatın her noktasında görmeye başlayacağız. Zemin temizleme makine modelleri oldukça fazladır. Bu modeller her ihtiyaca ve şarta uygun olarak yapılmasından dolayı her işletmenin ya da resmi kurumun kullanabileceği modeli bulması oldukça kolaydır.

 

Zemin temizleme makinaları arasından seçim yaparken bu ürünlerin uzun süreli kullanım sağlaması için kaliteli ve sağlam olan modellerden seçim yapmanızı öneririz. Zemin temizliği esnasında yaşanabilecek kazalara karşı makinenin dış gövdesi dayanıklı malzemelerden üretilmemişse bu durum sizleri üzecektir. Labomat marka elektrikli ve akülü zemin temizleme makinası ise sizlere bu kötü duygu yaşatmayacaktır. İleri teknoloji güçlü fırça ve vakum motorları, kaliteli malzemelerden iç ve dış aksamlarının üretilmesi sizlere uzun ömür kullanım imkanı sağlamaktadır.

 

Labomat zemin temizleme makineleri her işletmeye ve şarta uygun olacak şekilde farklı farklı modellere sahiptir. Elektrikli ve akülü farklı güç kaynaklarından beslenmesinden binicili ve iticili modele kadar farklı farklı kombinasyonlar mevcuttur. Donanımsal olarakta modelleri arasında farkları bulunan Labomat yer yıkama makinelerinden size uygun olacak ürüne karar vermek için bizlerden profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Elektrikli mi Yoksa Akülü mü?

Bu seçim aslında sizin ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize göre değişmektedir. Akülü ve elektrikli modellerin birçok farklı çeşitleri bulunduğundan seçim yapmanız çok daha kolaydır. Lakin bizler yine de size aynı seviyede akülü ve elektrikli zemin temizleme makinesi arasında bulunan farkları anlatarak sizin karar vermenize yarayacak bazı noktalardan bahsedelim.

 

  • Akülü zemin temizleme makinesi belli bir akü dolum ve çalışma süresine sahiptir. Elektrikli zemin temizleme modellerinde ise prizin ve elektriğin olduğu her yerde çalışabilmesi mümkündür.
  • Akülü zemin temizleme makinelerinin herhangi bir yere bağlı olma durumu söz konusu değildir. Aküsünün dolu olduğu durumda sokaklar, kaldırımlar her yer kolaylıkla yıkanıp süpürülebilir. Labomat elektrikli zemin temizleme makineleri ise uzun güç kablosuna sahip olsa da güç kablosunun bir prize bağlı olması gerekmektedir.
  • Belediye, bazı kamu kurumları ve açık alanları temizlemek isteyen işletmeler akülü modelleri daha çok tercih etmektedir. Bu da akülü modellerin elektrikli modellere göre bazı durumlarda ihtiyacı daha iyi bir şekilde karşılamasından dolayıdır.
  • Labomat elektrikli zemin temizleme makineleri akülü olan modellerine nazaran belirli bir çalışma süre limiti bulunmamaktadır. Aynı model bazlı kıyaslama yaptığımız zaman akülü modellerin belli bir çalışma süreleri ve akülerinin dolum süreleri mevcutken elektrikli modeller tüm gün çalışabilir.

 

Bu maddeler bakıldığında aynı seviyedeki ürünler için kıyaslanma yapıldığında geçerlidir. Labomat elektrikli zemin temizleme makinesi sizler için uygun değil ve size daha uzun süre çalışabilen bir makine lazımsa Labomat akülü zemin temizleme modellerinden aküsü ve çalışma süresi daha güçlü modelleri tercih edebilirsiniz.

Akülü yer yıkama makinası seçimi nasıl yapılır içeriğimizi de incelemeniz bu karar sürecinde size yardımcı olacaktır.

 

Labomat Marka Zemin Temizleme Makine Fiyatları

Labomat marka zemin temizleme makine fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için seçeceğiniz ürüne karar vermeniz gerekmektedir. Labomat markasının zemin temizleme makinelerinin model sayısı oldukça fazladır. Bu modeller arasında makinelerin sahip olduğu donanım ve tasarım fiyatta değişikliğe neden olmaktadır. Uygun fiyatlı zemin temizleme makine satın almak istiyorsanız 20 yıldır bu sektörün içerisinde olan bizlerle iletişim kurmadan karar vermenizi istemeyiz.

 

Ürünlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bizlere 0555 800 39 50 cep telefonu, 0312 394 75 00 sabit telefon ya da bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018