Akülü Yer Yıkama Makinası Seçimi Nasıl Yapılmalı?

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Akülü Yer Yıkama Makinası Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Akülü Yer Yıkama Makinası Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Küçük orta ve büyük işletmelerin temizliğinin daha profesyonel ve daha temiz bir şekilde yapılması için akülü yer yıkama makinası kullanılmalıdır. Tüm işletmelerin temizlik görevlileri belli ekipmanlar ile temizlik yapmaktadır. İşletmenin sağlayacağı ekipmanların profesyonel olması temizlik için çalıştırılması gereken kişi sayısını da aza düşürmektedir. Ayrıca tüm bir ofisin, binanın ya da hastane gibi büyük kurumların temizlenmesi uzun sürecektir. Akülü yer yıkama makinası ise sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Motor gücü ve kullanım kapsamı bakımından da akülü olan yer yıkama makinalarının farklı modelleri bulunmaktadır. Sizin ihtiyaç duyacağınız modelleri buradan inceleyebilir ve bizimle iletişime geçerek karar verebilirsiniz.

 

 

Neden Akülü Yer Yıkama Makinası Seçmelisiniz?

Teknolojinin zamanla hızlı bir şekilde ilerlemesi şüphesiz temizlik sektörüne de büyük katkılar sağladı. Günümüzde artık insan gücüne pek ihtiyaç kalmamaya başlamışken bu ilerleyiş zaman açısından da büyük tasarruflar sağlamaktadır. Hastane, okul, holdingler gibi büyük veya orta kuruluşlar temizlik ekipmanlarını da kaliteden ve hijyenden ödün vermemek için araştırarak almaktadır. Akülü yer yıkama makinası ise bu araştırmalar sonucunda kararı verilecek yer yıkama makinalarından birisidir.

 

 

 

 

Akülü zemin temizleme otomatları herhangi bir fişe ihtiyaç duymadan, sahip olduğu akü ile çalışmaktadır. Bu sizlere kullanım kolaylığı sağlayacak olsa seçeceğiniz modelin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor olması da önemlidir. Akülü yer yıkama modelleri arasından işletmeniz küçük ölçekli ise bu model sizler için uygun olacaktır. Yer yıkama makinaları arasında da birçok farklı model bulunmaktadır. Bu modelleri incelediğinizde akünün büyüklüğü, çalışma verimliliği ve süresi farklılık göstermektedir. Ayrıca itmeli ve binicili modellerin de bulunuyor olması başka bir farktır.

 

Size Uygun Akülü Yer Yıkama Makinası

Temizlik konusunda sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve sizlere kolaylık sağlayacak olan akülü yer yıkama makinalarının farklı modellerinin bulunduğunu sizlere bahsetmiştik. Bu modeller hakkında daha fazla bilgiye sahip olmanız seçim yaparken sizlerin daha net kararlar vermenizi sağlayacaktır.

 

İtmeli Akülü Yer Yıkama Makinası

Restaurant, cafe, okul gibi küçük ve orta boylu işletmelerin genellikle tercih ettikleri itmeli akülü yer yıkama makineleridir. Bu modeller küçük ve ergonomik yapısıyla küçük ve orta boyutlu işletmelerin her bir noktasına kolaylıkla temas edebilmektedir.

Yüksek çalışma verimliliği ile de tüm işletmenizin baştan uca zemin temizliğini hızlı ve hijyenik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Son teknoloji güçlü motorlara ve düşük ses dağılımına sahip olmasıyla temizliği sessiz sedasız halledecektir.

Binicili Akülü Yer Yıkama Makinası

Depo, hastane, fabrika gibi büyük işletmelerin temizliği için yer yıkama makineleri arasından sıklıkla tercih edilen binicili modellerdir. Binicili akülü yer yıkama makinaları çalışma verimliliği açısından sizlere yüksek performans sağlayacaktır. Çalışma süresi ve verimliliğinin yüksek olmasının yanında kaliteli ve ayarlanabilir fırçalarıyla da zorlu kirlerle kolayca başedecektir. Çalışma verimliliği, boyut ve işlevsellik olarakta farklı farklı modeller bulunmaktadır. Bu modeller arasından seçim yaparken doğru kararlar vermemeniz bazı olumsuzlukları beraberinde getirecektir. İşletmeniz ne kadar büyük olursa olsun bu sizlerin en büyük modeli ya da güçlü modeli kullanmanız gerektiği anlamına gelmiyor. İşletmenize hangi modelin uygun olacağına karar vermek için bizlerle  0555 800 39 50 cep telefonu, 0312 394 75 00 sabit telefon ya da bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Akülü Yer Yıkama Makina Fiyatları

Akülü yer yıkama makina fiyatları işletmeniz için seçtiğiniz ürüne göre değişiklik gösterecektir. Seçeceğiniz modele ve modelin sahip olduğu özelliklere fiyatın değişiklik olmaktadır. Kaliteli ve kullanışlı bir yer yıkama makinası almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek bir hafta içerisinde seçtiğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018