Küçük Ofisler İçin Uygun Yer Temizleme Makinası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Küçük Ofisler İçin Uygun Yer Temizleme Makinası
Küçük Ofisler İçin Uygun Yer Temizleme Makinası

Küçük Ofisler İçin Uygun Yer Temizleme Makinası

Birçok farklı donanıma ve tasarım sahip yer temizleme makineleri bulunmaktadır. İşletmeler hem ihtiyaçlarına hem de m2 büyüklüklerine bağlı olarak bu makineler arasında seçim yapmaktadır. Küçük ofisler için uygun yer temizleme makinası zemin temizleme makina modellerimiz arasında bulunmaktadır. Bu modeller arasından hangisinin sizin için uygun olacağını düşünüyorsanız yazımızın devamını okumanızda fayda var.

 

 

Covid-19 salgınının tüm Dünyaya hızla yayılması, evlerden küçük-büyük işyerlerine kadar herkesin temizlik konusuna daha fazla dikkat etmesi gerektiğini ortaya çıkardı. Salgının daha fazla yayılmaması için temizliğin daha düzenli ve profesyonelce yapılması gerekmektedir. Aslında bu dikkat sadece salgınla alakalı alınabilecek bir önlem olmamalıdır. Temizlik hayatın her noktasında dikkat edilmesi gereken bir husustur. Bu salgından önce de böyleydi salgından sonrada.

 

Gün geçtikçe makineleşmenin artması insan iş gücünden bir tasarruf yapmayı sağlarken aynı zamanda daha kaliteli işlerin yapılmasını da beraberinde getirmektedir. Bu durum zemin temizleme makineleri için de geçerlidir.

 

Paspas ile bir zeminin temizlenmesi oranın mikroplarından arınmasını tam olarak sağlamazken aynı zamanda büyük vakitler de götürmektedir. Zemin temizleme otomatı ise paspasa ve diğer temizlik ürünlerine göre zemin temizliğinde %99 oranında mikropları yok etmektedir. Ayrıca daha hızlı ve etkili bir zemin temizliği yaptığı içinde son yıllarda küçük-büyük firmalar, belediyeler, hastaneler, oteller ve kamu kurumları zemin temizleme makinelerini tercih etmeye başladı. Her işletmeye uygun zemin temizleme makineleri bulunmaktadır. Küçük ofisler için uygun zemin temizleme makineleri ise Labomat markasının 30 B, 30 E ve 35 B modelleri olacaktır. Akülü yer yıkama makinası seçimi nasıl yapılır adlı blog yazımızı da inceleyerek ofisiniz için uygun yer temizleme makina seçimi konusunda sizler, daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Küçük Ofisler İçin Elektrikli Yer Yıkama Makinası

Labomat 30 E arkadan itmeli elektrikli zemin temizleme otomatı küçük ofislerin tercih edebileceği modellerden birisidir. Küçük ofislerin zeminlerinin daha rahat temizlenebilmesi küçük ama güçlü bir zemin temizleme makinesi seçimi yapmalısınız. Manevra yeteneği kuvvetli, küçük tasarımının altında güçlü motoru ve güçlü fırçaları bulunan bir model sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. 15 m güç kablo uzunluğuna sahip Labomat 30 E ile ofisinizin zemininin her noktasını kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Saatlik 1500 m2 çalışma verimliliğine ve 600 w’lık fırça motoru ile her gün ofis yer yıkamanızı kısa sürelerde gerçekleştirebilirsiniz. Güçlü motorunun düşük ses seviyesinde çalışması da sessiz bir temizlik sürecini sizlere yaşatacaktır.

 

Küçük Ofisler İçin Akülü Yer Yıkama Makina Modelleri

Yer yıkama makinelerinde birçok farklı tasarıma ve donanıma sahip modeller olduğundan bahsetmiştik. Küçük ofisler için uygun yer temizleme makinaları arasında akü ile çalışan modellerde bulunmaktadır. Labomat 30 B arkadan itmeli akülü zemin temizleme otomatı Labomat 30 E modelinden farklı olarak akü ile çalışmaktadır. Saatlik 1500 m2 çalışma verimliliğine ve 550 w’lık fırça motoruna sahiptir. 24 voltluk / 100 Ah aküsü ortalama 6 saatte dolmakta ve 5 saat boyunca yer yıkayabilmektedir.

 

Ofisinizde bulunan zeminlerin girinti ve çıkıntıları fazla ise Labomat 35 B kompakt akülü dar alan zemin temizleme otomatı adeta ofisiniz için biçilmiş bir kaftan olacaktır. Dar alanların temizliği Labomat 35 B modelinden sorulmaktadır. Kompakt yapısı ve güçlü motoru sayesinde her ofisin yer yıkama makineleri ararken kesinlikle incelemesi gerektiğini düşündüğümüz bir modeldir. 4 saatte dolan 24 volt / 35 Ah lik aküsü ile 4 saat kesintisiz yer yıkayabilirsiniz. Yer yıkama makineleri arasında en güçlü ve en kaliteli olan Labomat 35 B saatlik 850 m2 yer yıkama başarısı ile de en çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır.

 

Sizler de ofisiniz için yer yıkama makinesi arıyorsanız bizlere 0555 800 39 50 cep telefonu, 0312 394 75 00 sabit telefon ya da bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilir ve modellerimizi inceleyebilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018