Fantom Procycle Atık Geri Dönüşüm Çöp Kovası Çeşitleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Procycle Atık Geri Dönüşüm Çöp Kovası Çeşitleri
Fantom Procycle Atık Geri Dönüşüm Çöp Kovası Çeşitleri

Fantom Procycle Atık Geri Dönüşüm Çöp Kovası Çeşitleri

Küçük-büyük her işletmede çöp kovalarına atılmayıp geri dönüşüm kutularına atılması gereken ürünler bulunmaktadır. Plastik, cam, kağıt, metal vb. gibi birçok maddenin geri dönüşümünün olmasından dolayı geri dönüşüm kutularına atılması çok önemlidir. Fantom Procycle atık geri dönüşüm kovası çeşitleri de geri dönüşümü mümkün olan tüm atıklara özel ürünleri içerisinde barındırmaktadır.

 

İşletmeler hangi atıkları genellikle kullanıyorsa ona uygun Fantom Procycle geri dönüşüm kovasını tercih edebilir. Hastane, belediye, devletin her resmi kurumu, otel, fabrika gibi büyük kurumlar mutlaka cam, plastik, organik atık, kağıt, pil atıklarına uygun geri dönüşüm çöp kovalarını temin edip çevrenin korunmasında önemli katkılar sağlayabilir. Bir plastik şişenin 400 yıl, cam şişenin 4000 yıl, pilin 300 yıl toprakta yok olma süresi yapılan araştırmalarla kesinleşti. Geri dönüşümü olabilecek her ürünün toprakta yok olma süresinin yanında toprağa verdiği zararın da göz önünde bulundurulduğu takdirde doğayı ilerleyen yıllarda ihmal edilen küçük detaylarla yaşanılmaz bir hale dönüşmesi maalesef mümkün. Fantom Procycle geri dönüşüm çöp kovası çeşitleri ile doğanın dengesinin bozulmasına kolaylıkla bir dur diyebilirsiniz.

Fantom Procycle Atık Çöp Kovası Modelleri

Küresel ısınmanın da etkisiyle doğaya verilen zararların kat ve kat artmasıyla artık nelerin yapılması gerektiğine bireysel olarak dikkat etmeliyiz. Her bir bireyin, şirketin ya da kurumun atıklarını atık çöp kovalarına atması ise doğanın korunması için küçük gibi görünen ama oldukça önemli bir tedbirdir. Fantom Procycle atık çöp kovası modelleri geri dönüşümü mümkün olan her maddeye uygun olacak şekilde ürünlere sahiptir. Elektronik, pil, tıbbi atık, yemek atığı, ekmek atığı, cam, plastik, metal gibi atık olacak ve geri dönüşümü mümkün olan her maddeye uygun atık çöp kovası bulunmaktadır.

 

Fantom Procycle atık çöp kovası modelleri hayatın her noktasında karşınıza çıkabilecektir. Girmiş olduğunuz bir restaurantta, firmada, alışveriş merkezinde ya da herhangi bir resmi kurumda koridorda karşınıza çıkacaktır. Fantom Procycle atık çöp kovası modelleri hayatın bu kadar içerisinde olmasında üretiminde kullanılan maddelerin kaliteli olması ve çift tekerleği sayesinde kullanışlı olmasının yanında fiyatı da büyük bir yere sahiptir. Tüm Fantom Procycle atık çöp kovaları pp polipropilen plastikten üretilmiştir. Sert ve dayanıklılığı ile bilinen polipropilen plastik türü asitlere ve bazlara karşı çok dirençli olmasından dolayı birçok sektörde de tercih edilmesinin yanında atık kovaları için en uygun plastik türüdür.

 

Fantom Procycle atık çöp kovası modelleri 50 litre ve 80 litre hacme sahip modeller olarak ikiye ayrılır.

Fantom Procycle 50 Litre Atık Çöp Kovaları

34 cm ene, 55 cm boya ve 84 cm yüksekliğe sahip Fantom Procycle 50 litre atık çöp kovaları 5.3 kg ağırlığa sahiptir. 3.5 mm gövde kalınlığına ve polipropilen gövde yapısına sahip Fantom Procycle 50 litre atık çöp kovaları cam, metal, plastik gibi atık çeşitlerine göre farklı modellere sahiptir.

 

Fantom Procycle 80 Litre Atık Çöp Kovaları

34 cm ene, 55 cm boya ve 105 cm yüksekliğe sahip olan Fantom Procycle 80 litre atık çöp kovaları 6.8 kg ağırlığa sahiptir. Polipropilen plastik türünden oluşturulan gövdeye ve 3.5 mm gövde kalınlığına sahip Fantom Procycle 80 litre atık çöp kovaları pil, kağıt, cam, plastik, metal gibi atık çeşitlerine uygun modellere sahiptir.

 

 

Fantom Procycle atık geri dönüşüm kovası hakkında bilgi almak için bu yazımı da incelemenizde büyük fayda vardır. Sizlerde çevrenin korunmasında etkinizin bulunmasını istiyorsanız Fantom Procycle atık geri dönüşüm kovalarını Edit Temizlik olarak bizlerden temin edebilirsiniz. Bizlere 0555 800 3950 cep telefonu üzerinden 0312 394 75 sabit telefon üzerinden ya da bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018