Procycle Atık Kovaları Ve Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Procycle Atık Kovaları Ve Özellikleri

Procycle Atık Kovaları

Procycle atık kovaları yeni nesil temizlik malzemeleri arasında yer alan geri dönüşüm ve sıfır atık toplama hizmetlerinde işletmelerin ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilen çöp kovası sistemleridir. Profesyonel ve sağlık açısından oldukça ideal bir ürün olan Procycle atık kovaları yaklaşık 80 litreye kadar geniş iç hacmi ile atıklarınızı ve geri dönüşüm çöplerinizi saklama olanağı sunuyor. Kovaların içerisine konulan çöp poşetleri sayesinde atık ürünleri kovadan kolayca alabilme olanağı sunuyor. Akıllı atık torba kilitleri ile tasarlanmış Procycle atık kovaları tekerlekli veya tekerleksiz olarak 2 farklı şekilde kullanabilme olanağı tanıyor. Tekerlekli çöp özellikle gezici çöp toplama elemanlarını işlerini bir hayli kolaylaştırıyor. Geri dönüşüm projelerine uygun renklerde ve modellerde yapılmaktadır.

 

Geri Dönüşüm Çöp Kovaları

Geri dönüşüm çöp kovası bilinçli vatandaşların ve kurumsal firmaların mutlaka olması gereken çöp ekipmanları arasında alıyor. Vatandaşlar bu kovalar sayesinde geri dönüşüme gidebilmesi mümkün olan sıfır atık ürünleri bir arada toplayarak doğayı korumuş oluyorlar.   Modern hayatla birlikte doğal kaynaklarımızı zarar görüp tükendiğini hepimiz biliyoruz. Ne var ki  bir kısım insanımız bu konuda oldukça hassas  iken bir kısmımızda bilinçsizde çöp ile geri dönüşüme gidebilecek sıfır atık ürünleri aynı çöp kovalarına atmaktadır. Hâlbuki Procycle atık kovaları gibi ürünler ile geri dönüşüme giden sıfır atık ürünler ile çöpleri ayrı ayrı toplayarak doğaya eve kaynaklarımıza bu atıkların zarar vermesini engelleyebilirsiniz.

 

Procycle Atık Kovaları Kullanım Alanları

Procycle atık kovaları çöp kovaları kullanım alanları oldukça geniştir. Lokantalarda, okullarda, hastaneler, cafelerde, üretim firmalarında, otellerde hatta evlerinizde bile güvenle kullanabilirsiniz. Naylon, plastik su şişeleri, kimyasallar kâğıt atıklarınız, boş pillerinizi çöpe ya da doğaya atmadan bu ürünleri içerisine atarak geri dönüşüm fabrikalarına verebilirsiniz.  Eğer doğa dostu olduğunuzu iddia ediyorsanız ve gelecek nesle güzel ve ferah bir hayat sunmayı istiyorsanız. Procycle atık ve geri dönüşüm çöp kovası ürünlerini satın alarak geri dönüşüme gidecek atıklarınız ile evsel çöplerinizi ayrı olarak saklayabilirsiniz. Ürünlerin farklı çeşitlerini firmamızın çevrimiçi satış sitesinden de temin etme şansınız bulunuyor.

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018