Fantom Procycle 50S Temiz Kirli Galoş Kovası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Procycle 50S Temiz Kirli Galoş Kovası

Fantom Procycle 50S Temiz Kirli Galoş Kovası

Hastaneler, diş klinikleri, spor salonları, yurtlar ve akla gelebilecek her işletme ve kurumun hijyen için galoş kullanmaları önemlidir. Hijyenin üst düzeyde olması gereken diş klinikleri, hastaneler ve spor salonları, dışarıdan ayakkabı üzerine yapışan kir ve mikropları işletme içerisine sokmamaları için kirli ve temiz galoş kovaları bulundurmaları büyük önem içerir. Fantom Procycle 50S temiz kirli galoş kovası 50 litre geniş hacmi sayesinde diş kliniklerinin ve spor salonlarının vazgeçilmez, şık endüstriyel temizlik ürünlerinden bir tanesidir.

 

Fantom Procycle 50S Temiz Kirli Galoş Kovası Özellikleri

Fantom Procycle 50S temiz kirli galoş kovası özellikleri bakımından incelendiğinde 50 litrelik geniş bir hacme sahiptir. Büyük hacmi sayesinde işletmeler sık sık kovaları boşaltma derdinden kurtulmaktadır. 3.5 mm kalınlıkta PP Polipropilen ( Moblen ) gövde yapısına sahiptir. PP Polipropilen gövde sağlamlığı ve ısıya dayanıklılığı ile bilinirken kimyasal atıkların depolanması içinde çok özel bir malzemedir.

 

Temiz galoş kovası Turkuaz billboarda, kirli galoş kovası ise sarı billboarda sahiptir. Kullanım olarak renklerin de sayesinde kolaylık sağlayan Fantom Procycle 50S galoş kovası bağlantı aparatı sayesinde birbirine bağlanabilmektedir. Fantom Procycle 50S temiz kirli galoş kovası ürününü incelemek için buraya tıkalayabilir ve ürünlerin görsellerini inceleyebilirsiniz.

 

Fantom Procycle 50 S temiz kirli galoş kovası, 50 cm en 70 cm boy ve 84 cm yüksekliğe sahip olmasıyla da alandan tasarruf yapmanızı sağlamaktadır. 10.4 kg hafif ağırlığı ile de taşıma esnasında sizlere kolaylık sağlar.

 

 

Teslimat - Kargo - Garanti

Türkiye başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesine endüstriyel temizlik ekipmanı satışı yapan Edit Endüstriyel A.Ş olarak bizler Türkiye’nin 81 iline sipariş vermek istediğiniz ürünü 7 iş günü içerisinde kargosunu gerçekleştirmekteyiz. Sipariş verdiğiniz ürün kargoya verilirken 340 mm en, 505 mm boy ve 720 mm koli içerisinde verilmektedir. Ürünün kurulumunu ise yarım saat içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Fantom Procycle 50S temiz kirli galoş kovası içinde ürün garantimiz bulunmaktadır. Kullanıcı hatası olmayan durumlarda ürününüzü bizlerle iletişime geçerek garanti kapsamında bizlere yollayabilirsiniz.

 

Fantom Procycle 50S Temiz Kirli Galoş Kovası Fiyatları

Fantom markasının Procycle 50S modeli haricinde birçok farklı modelde galoş kovası bulunmaktadır. Bu galoş kovalarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz Fantom Procycle 50S temiz kirli galoş kovası fiyatları için sitemizi ve N11 ve Hepsiburada online satış mağazalarımızı inceleyebilirsiniz. Perakende satışın haricinde toptan satışlarımız da bulunmaktadır. Toptan Fantom Procycle 50S temiz kirli galoş kovası fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizlere

 

Sabit Telefon: 0312 394 7500

GSM: 0555 800 3950

Whatsapp:0555 800 3950

E-Mail: bilgi@edit.com.tr iletişim adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018