Fantom Otel Tipi Saç Kurutma Makinası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Otel Tipi Saç Kurutma Makinası
Fantom Otel Tipi Saç Kurutma Makinası

Fantom Otel Tipi Saç Kurutma Makinası

Fantom otel tipi saç kurutma makinası otel odalarında ilk sırada tercih edilen markalardan birisidir. Bu başarının sırrı tabi ki ürünün kalitesinde saklıdır. Bir otel odasında herhangi bir ekipmanın arızası, müşterileri çok fazla rahatsız etmektedir. Otellerin yorumlarına bakıldığı zaman, odalardaki klima arızası, saç kurutma makinasının olmayışı veya çalışmıyor olması müşterilerin yapmış oldukları yorumlar okunduğu zaman gözle görülmektedir. Yoğun bir yılın yorgunluğunu atmak için tatile çıkan ve otelde kalan kişiler hiçbir aksaklık istememektedir. Bu müşterilerin en doğal hakkı olsa da otel işletmecilerinin özellikle odalarında tercih edeceği saç kurutma makinesine çok dikkat etmesi gerektiğini söylemek isteriz.

 

Fantom otel tipi saç kurutma makinası saç kurutma esnasında saçın yapısına zarar vermemesi kesinlikle göz ardı edilmeyecek bir başarıdır. Saçlarınızda, yanma, kırılma, renk solması gibi durumları yaşatmayacak olan Fantom otel tipi saç kurutma makinesi, saçı hem kuruturken hem de saça adeta bir bakım yapmaktadır.

 

Fantom Otel Tipi Saç Kurutma Makinası Özellikleri

Fantom otel tipi saç kurutma makinası özellik olarak incelendiğinde 1000 Watt’lık gücü ile saçın yanmadan ve renginin solmadan kurutulmasını sağlamaktadır. 220 Volt ile çalışan Fantom saç kurutma makinası duvara kolayca monte edilebilmektedir. Böylelikle banyo içerisinde fön makinesine yer ayırmanıza gerek kalmazken yerden tasarruf etme olanağınız da bulunmaktadır. Uzun güç kablosu sayesinde banyon içerisinde rahat bir kullanım alanı oluşturan Fantom saç kurutma makinesi hava akımını kısa bir sürede yönlendirme özelliğine de sahiptir.

 

İnsan saçına zarar vermemesi açısından saça uygun hız ayarını sadece tek bir ayarda tutmaktadır. Bu hız ayarı saçınız için en uygun ayar olmasının yanında saçınızın kısa süre içerisinde kurumasını da sağlamaktadır. Saç kurutma makineleri uzun bir süre kullanıldığı zaman ısınma gerçekleşmektedir. Bu ısınma esnasında kullanıcı ürünü kapatmaz ise ürünün içerisinde bulunan parçalarda erime ve kabloların yüksek ısı sonucu kopması olağandır. Fantom otel tipi saç kurutma makinesinde ise ısınmaya karşı otomatik bir kapanma özelliği bulunmaktadır. Tasarımı sayesinde ergonomik ve kolay bir kullanım imkanı sunan Fantom otel tipi saç kurutma makinesi sadece beyaz renk ile üretilmiştir. Donanım açısından kapsamlı olam Fantom kurutma makinesinin ise soğuk hava üflememesi bu ürünün tek eksik tarafıdır. Fantom Prohair 1000 HD saç kurutma makinesi hakkında daha detaylı bilgi almak için bu yazımızı da incelemenizde büyük fayda bulunacağını söylemek isteriz.

 

 

Fantom Otel Tipi Saç Kurutma Makinası Kullanım Alanları

Bir saç kurutma makinesinin kullanım alanını belirlemek için insanın olduğu her alanda kullanıldığını söylememiz mümkün. Otel tipi olarak belirtilmesi, en çok otellerin tercih etmesinden kaynaklanmaktadır. Halbuki Fantom saç kurutma makineleri, evlerde, yurtlarda, kamp alanlarında, hastane odalarının banyolarında da kullanılmaktadır. Dış gövde yapısının darbelere ve ısıya dayanıklı olması ve su ile temas halinde yalıtımının güçlü olmasından dolayı tam bir kullanıcı dostu saç kurutma makinesidir.

 

Fantom Saç Kurutma Makinesi Fiyatı

Fantom saç kurutma makinesi fiyatı döviz kuruna endeksli olmasından dolayı değişiklik gösterebilmektedir. Ürünün fiyatını öğrenmeniz için buraya tıklayarak ürünü mağazamızdan inceleyebilirsiniz. Fantom yetkili satış bayisi olmamızın hem fiyat konusunda hem de ürün garantisi konusunda müşterilerimize çok büyük kolaylığı bulunmaktadır. 2 yıl garantisi bulunan Fantom saç kurutma makinesini toptan satın almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bizlere 0555 800 3950 cep telefonu, 0312 394 7500 sabit telefonu ya da bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018