Fantom Prohair 1000 HD Saç Kurutma Makinası Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Prohair 1000 HD Saç Kurutma Makinası Özellikleri

Fantom Prohair 1000 HD Saç Kurutma Makinası Özellikleri

Saç bakımı için tercih edilen ürünlerin listesinde Fantom Prohair 1000 HD saç kurutma saç kurutma makinası ilk sıralarda yer almaktadır. Günümüzde saç kurutma makineleri, bir evde yer alması gereken olmazsa olmaz araçların başında gelmektedir. Saç kurutma makinelerinin en önemli işlevi saçların kurumasını sağlamasıdır. Ancak tek işlevi bu değildir. Saç kurutma makineleri sayesinde saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Saç kurutma makinelerini doğru kullandığınız takdirde saçlarınıza istediğiniz her şekli verebilme imkanına sahipsiniz. Büyük ve geniş başlıklı bir tarak yardımıyla saçlarınızı düzleştirebilirsiniz. Eğer doğal bukleler yapmak istiyorsanız yuvarlak ve ince kıllı bir parça tercih edebilirsiniz. Fantom Prohair 1000 HD Saç Kurutma Makinesi sayesinde saçlarınızı hem kurutup hem de istediğiniz şekilde şekillendirebilirsiniz.

 

Fantom Prohair 1000 HD saç kurutma makinası, duvara monte edilebilme özelliğine sahiptir. Birkaç vida sayesinde duvara sağlam ve kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. Yani monte etme işlemi için herhangi bir profesyonel yardım almanıza gerek yoktur. Bundan dolayı otel, hastane veya yurt gibi işletmelerin banyolarında bu modelimiz oldukça fazla tercih edilmektedir. Ancak bu durum Fantom Prohair 1000 HD saç kurutma makinesinin ev gibi kişiye özel ortamlarda kullanılmasına bir engel değildir. Saç kurutma makinesinin oldukça fazla tercih edilmesinin bir diğer nedeni de saçları kuruturken zarar vermemesidir. Bu sayede saçlarınızın yanma, kırılma, kopma gibi olaylarla karşılaşmazsınız. Saçlarınızı kuruturken aynı zamanda da bakım yapmış olursunuz.

Fantom Prohair 1000 HD Saç Kurutma Makinasının Genel Özellikleri

 

 • 1000 Watt güç
 • 50-60 Hz
 • 220-230 V
 • Duvara kolay bir şekilde  monte edilebilme imkanı
 • Tek bir tuşla basit bir şekilde kontrol edebilme özelliği
 • Hava akımını kısa bir sürede yönlendirme özelliği
 • Ürünün aşırı ısınması durumunda otomatik ve hızlı kapanma
 • Hız ayarı, tek kademedir. Sizin için en uygun hız ayarı bulunmaktadır.
 • Isı ayarı tek kademedir.
 • İyon özelliği bulunmamaktadır ancak saçınıza zarar vermemesi için özel bir teknoloji ile üretilmiştir.
 • Profesyonel AC Motor bulunmamaktadır.
 • Sıcak hava özelliği vardır.
 • Soğuk hava özelliği yer almamaktadır.
 • Ürün beyaz renktedir.
 • Kullanım alanı olarak en çok yurtlar ve oteller tercih edilmektedir. Ancak evinizde de bu modeli tercih edebilirsiniz.

Fantom Prohair 1000 HD Saç Kurutma Makinası Fiyatı

Saç kurutma makinelerinin fiyat aralıkları değişiklik göstermektedir. Fantom Prohair 1000 HD saç kurutma makinası fiyatı, aynı özellikleri taşıyan diğer saç kurutma makineleri ile kıyaslandığı zaman fiyatının oldukça uygun olduğu görülmektedir. Saç kurutma makinemizin özellikleri oldukça fazladır. Bir saç kurutma makinesinde bulunması gereken her özelliği taşımaktadır. Tüm bu özellikleri barındırması, fiyatının pahalı olacağı anlamına gelmemektedir. Marka olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata en iyi kaliteyi ve hizmeti vermeyi ilke edindik. Piyasada yer alan ve aynı özelliklere sahip olan diğer saç kurutma makinelerinin fiyatları kıyaslandığı zaman Fantom Prohair 1000 HD saç kurutma makinesinin tercih edilmesi bir tesadüf değildir.

 

Saç kurutma makineleri günümüzde her evde bulunduğundan dolayı bir ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. İnsanlar ucuz fiyatlara kaliteli ürünler almak istemektedir. Bu istekleri karşılayan ürün sayısı ise oldukça azdır. Siz değerli müşterilerimize uygun bir fiyat karşısında en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktayız. Piyasadaki diğer ürünler az özellik taşımasına rağmen oldukça yüksek ücretler talep etmektedirler. Bu durum karşısında Fantom marka yetkili satıcısı olarak siz değerli müşterilerimizin yanında yer almaktayız. Fantom Prohair 1000 HD saç kurutma makinesi sizlere en uygun fiyata, en iyi hizmeti verecektir.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018