Fantom Kat Arabası Seçimi Nasıl Yapılır?

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Kat Arabası Seçimi Nasıl Yapılır?
Fantom Kat Arabası Seçimi Nasıl Yapılır?

Fantom Kat Arabası Seçimi Nasıl Yapılır?

Fantom kat arabaları tatil köyleri, hastaneler, oteller ve yurtlar gibi çok sayıda insanın bulunduğu alanlarda temizlik hizmetinde kullanılacak ekipmanlardan birisidir. Temizlik her alanda dikkat edilmesi gereken bir husus olsa da hizmet veren işletmelerin bilhassa dikkat etmesi gereken unsurlardan birisidir. Özellikle Covid-19 salgını sonrasında temizlik ekipmanlarının daha profesyonel olmasına dikkat göstermekte büyük fayda bulunmaktadır.

 

Fantom kat arabaları modelleri oldukça fazladır. Her bir modelin sahip olduğu özellik ve donanım, işletmelerin ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu modeller arasından size uygun olacak ürüne karar vermek için ürünlerin hepsine göz atmanızda büyük fayda bulunmaktadır. Fantom kat araba modelleri arasında donanım ve aksesuar bakımından farklılıkların bulunmasıyla size uygun doğru ürüne karar verdiğiniz anda temizlik hizmetiniz kusursuzca yapılacaktır.

 

Fantom kat arabası seçimi nasıl yapılır? Bu sorunun cevabını yukarıda kısaca belirtmemize rağmen modeller hakkında daha detaylı bilgi almak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

Fantom Kat Arabası Modelleri

Fantom Procart kat arabaları kirli çamaşır haznesine, sahip olduğu açık veya kapalı raflara ve temizlik kovasına göre farklı farklı modelleri bulunmaktadır. Hem zemin temizliği hem de kat temizliği yapmak isteyen işletmeler temizlik kovası bulunan Fantom Procart 74501 gibi modelleri tercih etmeliler. Procart 74501 ürünü ile misafirlerinizin kirli çamaşırlarını toplayabilirken aynı zamanda da oda ya da koridor temizliğini yapabilirsiniz.

 

Fantom kat arabası modelleri arasından seçim yaparken işletmenizin büyüklüğünü kesinlikle göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Çok katlı ve çok odalı oteller için büyük kat arabaları seçiminde bulunabilirsiniz. Lakin büyük bir model tercih edecekken odaların kapılarının genişliğine dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde oda içerisinde giremeyen bir kat temizlik arabası almış olacaksınız. Oteller için kat arabaları modelleri hakkında bilgi almak için bu blog yazımızı da incelemeniz, karar vermeniz de sizlere yardımcı olacaktır.

 

Fantom markasının her ürün modelinde olduğu gibi kat arabalarında da üst düzey kalitede ham madde ve ekipmanların kullanıldığı dikkat çekmektedir. Su ile temasında paslanmayan kimyasal maddelere ve ısıya dayanıklı Poli Propilen malzemeden üretilen Fantom kat arabası modelleri uzun yıllar kullanıma sahiptir. Ergonomik kullanımı her ürününde düşünerek üreten ve uygulayan Fantom, kat arabalarında da bu duruma oldukça dikkat etmiştir. Kolay kullanımı sayesinde temizlik esnasında duvara ya da başka bir yere çarpmanız oldukça zordur. Herhangi bir çarpmaya karşı da CPP gövde ile üretilen Fantom kat arabaları oldukça dayanıklıdır. Uzun ömürlü kullanımı, maksimum kullanışlılığı sizlere sunacak olan Fantom kat arabaları CPP gövde ile üretilmesinden dolayı muadil ürünlere göre oldukça hafiftir.

 

Ürün Kurulumu ve Teslimatı

Edit Endüstriyel A.Ş olarak tüm ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize ulaştırmak için ürün teslimatına ve süresine oldukça çok dikkat etmekteyiz. Türkiye’nin 81 iline kargo ile teslimat yapmaktayız.

 

  • Ürünlerimizin teslimatı verdiğiniz adrese doğrudan olarak teslim edilmektedir.

 

  • Teslimat maksimum 7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

 

 

Fantom Kat Arabaları Fiyatları

Kat arabaları arasında her yıl çokça talep gören Fantom Procart kat arabaları bu büyük talebi görmesinde hem performansının hem de fiyatının büyük bir yeri bulunmaktadır. Fantom kat arabaları fiyatları ise modelinin çok olmasından dolayı değişiklik göstermektedir. Hangi aksesuar ve modele karar verdiyseniz fiyat hakkında bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Fantom Procart kat arabaları hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizlere 0555 800 3950 cep telefonu, 0312 394 7500 sabit telefonu ve bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018