Fantom Procart Otel Kat Arabası Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Procart Otel Kat Arabası Modelleri

Fantom Procart Otel Kat Arabası Modelleri

 

   Otel, tatil köyü, pansiyon, apart, rezidans gibi işletmelerin temizlik konusuna dikkat etmesi oldukça önemlidir. Bu tarz tatil yerlerinde müşterilerin dikkatini çeken en önemli şeylerden birisi temizliktir. Bir otel tercih edeceğimiz zaman ilk olarak temizliğiyle ilgili bilgi almak isteriz veya tercih ettiğimiz otel eğer kirli bir otelse oradan ayrılarak yeni bir otel arayışına gireriz.

  Fantom Procart otel kat arabaları sayesinde, işletmenizi temiz tutmak oldukça kolaydır. Ürünlerimiz kat hizmetlerinde oldukça pratiklik sağlamaktadır. Ayrıca ürünlerimizin ebatları standart olduğundan dolayı her kesime karşı hitap edebilmektedir. Ürünlerimizin genel özellikleri ve avantajları şöyle sıralanabilir:

 • Ürünlerimizin tekerlekleri kolayca hareket edebilsin diye özel olarak üretilmiştir.
 • Ürünlerimizin tekerlekleri ses çıkarmaz yani oldukça sessizdir. Bu durumun belki de en büyük artısı otel veya pansiyon gibi yerlerde gece saatlerinde de koridorda rahat bir şekilde temizlik yapabilme imkanını size sunmasıdır.
 • Ürünlerimiz tamponlu ve frenli tekerlekleri sayesinde ani çarpmalara karşı oldukça dayanıklıdır.
 • Frenli tekerlekler sayesinde eğimli düzlemlerde bile kaymaz ve eğer ürün oraya sabitlenmek isterse sabitlenebilir.
 • Ürünlerimiz, uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak üretilmiştir.
 • Ürünlerimizin modüler ve ergonomik yapısı sayesinde yapacağınız iş çok kolay bir hale gelir.
 • Ürünlerimizin komple gövde yapısı plastiktir. Bu özelliği sayesinde, iç ve dış mekanlardaki kullanıma daha iyi olanak sağlar.
 • Ürünlerimiz su ile yapılan temizliklerden hiç bir şekilde etkilenmemektedir ve bu özellik sayesinde de ürünlerimize herhangi bir paslanma olayı yaşanmaz.
 • Ürünlerimizi en kaliteli malzemeleri kullanarak üretmekteyiz. Ürünlerimizin hammaddesinde neredeyse bütün kimyasal maddelere ve yüksek ısıya dayanıklı Polipropilen malzemesi kullanılmaktadır.

 

Ürünlerimizin birçok farklı modeli bulunmaktadır. Bunun nedeni de her türlü kesimin ihtiyacını karşılamak istememizdir. Fantom Procart otel kat arabaları modelleri, oldukça fazladır. Bu modelleri seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bu hususları ise şöyle sıralayabiliriz:

 

 1. İlk olarak temizlik kat aracınızı nerede kullanacağınız oldukça önemlidir. Eğer büyük bir otelde kullanacaksanız iç hacmi fazla olan modelleri tercih etmelisiniz. Bir başka örnek vermek gerekirse; eğer otelinizin koridorları dar ise büyüklük olarak bu hususlara dikkat etmelisiniz. Otelinizin veya pansiyonunuzun koridorlarının ve oda kapılarının genişliğini ölçerek modellerimizi seçmenizde fayda var.

 

 1. Fantom Procart otel kat arabaları modelleri arasından seçim yapabilmek için kullanım amacınız da oldukça önemlidir. Örneğin eğer sadece çöp (atık madde veya çarşaf vs.) toplamak amacıyla kullanacaksanız, çok bölmeli olan modelleri tercih etmenizi öneririz. Ancak hem toplama hem temizleme işlemi yapmak istiyorsanız, hem temizlik kovası hem de bölme içeren modellerimizi tercih etmelisiniz.

 

Ürün çeşitliliğimiz oldukça fazla olduğundan dolayı, bu hususlara dikkat derek seçim yapmanız sizin en doğru ve kullanışlı aracı seçmeniz konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Hangi amaç için kat aracı almak isterseniz, sitemizde bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Stok durumlarımızda da bir sorun olmadığından dolayı istediğiniz modeldeki kat araba modelini size en kısa sürede sağlam bir şekilde ulaştıracağımızından şüpheniz olmasın.

 

Ürünün Kurulumu ve Teslimi

 

Ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en kısa sürede ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Ürünlerimizi kargolarken, ürünlere herhangi bir zarar gelmemesi için oldukça özenli davranıyoruz. Bundan dolayı Türkiye’nin neresinden ürünlerimizi sipariş etmiş olursanız olun, ürünlerde en ufak herhangi bir çizik veya kırılma ile karşılaşmayacaksınız. Kargolama ve kurulum süreciyle ilgili siz değerli müşterilerimize şu bilgileri vermek isteriz:

 • Ürün kurulu bir şekilde adresinize teslim edilir.
 • ürünün kurulum süresi en fazla 3 iş günü sürer.
 • Ürünün teslim süresi, en fazla 7 iş günü sürer.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018