Zemin Temizleme Otomatı Ne İşe Yarar?

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Zemin Temizleme Otomatı Ne İşe Yarar?

Zemin Temizleme Otomatı Ne İşe Yarar?

Zemin temizleme otomatı en sert zeminlerde dahi etkili hijyen sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Edit Temizlik olarak uzun yıllardır süregelen tecrübemiz ile Labomat marka ürünler ise sizleri buluşturmaya ve bu ürünlerin toptan/perakende satışını yapmaya devam ediyoruz. Arkadan itmeli, binicili gibi çeşitli model ürünleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Piyasada ve temizlik sektöründe elbette ki pek çok marka temizleme otomatı üretimi yapıyor. Ancak makinelerin hantal olması iş yükünü artırıyor. Labomat marka tarafından üretilen ürünler oldukça kullanışlıdır. Kaldırma ve indirme kolları sayesinde zemin temizleme başlığı kolayca hareket edebilir. Kaldırılan başlık sayesinde arkadan itseniz dahi efor sarf etmenize gerek kalmadan, işlem bitince makineyi kolaylıkla yerine yerleştirebilirsiniz. Mermer, granit gibi sert zeminlerde bu ürünler en zorlu lekeleri dahi çıkarır.

Labomat Zemin Temizleme Otomatı

Edit Temizlik firmamız yurt içi ve yurt dışına temizlik kimyasalları ve temizlik makineleri tedariki yapıyor. Hastane, okul, kamu kurumu, otel, ibadethane, banka, fabrika gibi aklınıza gelebilecek her türlü ortamda zemin temizleme otomatı etkili bir hijyen sağlamanıza yardımcı olacaktır. İşte satışını yaptığımız modeller;

  • 30 B arkadan itmeli akülü
  • 30 E arkadan itmeli elektrikli
  • 55 B arkadan itmeli akülü
  • 75 B binicili akülü
  • 140 B binicili akülü
  • 35 B kompakt akülü
  • 195 B binicili akülü olan modellerdir.

Akülü mü elektrikli mi tercihi ise tamamen size kalmıştır. Akü denildiğinde aklımıza kara düzen modelle gelse de gelişen teknoloji ile birlikte aküler daha uzun ömürlüdür. Elektrikli modellerin enerji tasarruflu olması da büyük kolaylık sağlamaktadır.

Zemin Temizleme Otomatı Tercihi Nasıl Yapılır?

Zemin temizleme makinesi temin etmek istiyorsanız öncelikle temizlik yapacağınız alanı düşünmelisiniz. Bu mekanda dar alanların olması, daha küçük boyutta makineler almanız konusunda sizi yönlendirecektir. Büyük alanlar için ise binicili makineler önerilmektedir. Ayrıca kullanılan enerji miktarı, makinelerin motor güçleri, tankların seviyesi  gibi kriterlere de dikkat etmek gerekmektedir.Küçük çaplı düşünüldüğünde pek bir fark göremiyor olabilirsiniz, ancak işletme giderlerini hesaba kattığınızda bu detayları göz önünde bulundurmanız uzun vadede karlı çıkmanıza yardımcı olacaktır.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018