Zemin Temizleme Otomatı Kullanışlı ve Ucuz

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Zemin Temizleme Otomatı Kullanışlı ve Ucuz

Zemin temizleme otomatı, toplulukların bulunduğu yerde temizliği sağlama gibi oldukça büyük ve önemli bir işleve sahip. Bundan dolayı bir ihtiyaç olarak tanımlanabilir. Firma olarak bu konudaki ihtiyaçları göz önünde bulundurduğumuzdan, tüm alanlara ve mekanlara uygun, birbirinden farklı özelliklerle dikkat çeken değişik cihazları kullanımına sunuyoruz.

Zemin Temizleme Otomatı Modelleri Nasıl?

  • Zemin temizleme otomatı modellerine baktığımız zaman kapasiteye göre bir sınıflandırma söz konusu. Firmamız hem küçük hem de büyük alanlar için değişik ürünlere sahiptir.
  • Dileyen müşteriler, elektrikli olanlardan yana  bir tercih yapabilirler. Kablosu son derece uzundur.
  • Bunun yanı sıra aküyle çalışan ve şarj süresi oldukça tatminkar olan ürünler de dikkat çekmekte.
  • İtmeli olanların birden fazla versiyonu var. Tekerlekli olduğundan çok hızlı bir biçimde hareket ettirilebilir.
  • Bunun yanı sıra dışarıdan bakıldığı zaman bir elektrik süpürgesini andıran ürün de söz konusudur.
  • Sürücü bölmesinin olduğu temizleme otomatı ise genellikle çok büyük metrekareye sahip alanlar için ideal olarak tanımlanır.
  • Tüm otomatlarımız Labomat markadır ve kapasiteleri değişmektedir.

Zemin Temizleme Otomatı Nerede Kullanılır?

İnsan sağlığının korunabilmesi birçok farklı parametreye uyum gerektirmektedir. Bunlardan birisi ise temizliktir. Her türlü mekanın temiz olması ve ışıl ışıl parlaması, sadece doğru ürünün kullanılmasıyla mümkündür. Taban ya da zemin olarak bilinen yerlerin temizlenmesi ciddi bir iştir. Okullarda öğrenim hayatını sürdüren öğrenciler ve öğretmenler, hijyeni bir ortamda çalışabilmesi bu şekilde mümkündür. Bunun yanı sıra yurtlar, hastaneler, alışveriş merkezleri, fabrikalar ve daha birçok yer, kesinlikle profesyonel bir zemin temizleme otomatı tarafından hijyenik hale getirilmek zorundadır.

Zemin Temizleme Otomatı Fiyatları Nasıl?

Zemin temizleme otomatı olarak bilinen araçların fiyatları, sahip olduğu özelliklerle paralel bir şekilde seyrediyor. Küçüklük ve büyüklüğün yanı sıra, kapasitenin temel kriterlerden birisini olduğunu söylemek lazım. Buna ek olarak şarj süresi, harcanan enerji gibi daha değişik öncüller de söz konusu. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletmemiz, bu noktada avantajlı fiyatlarıyla dikkat çekmekte.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018