Zemin Temizleme Otomatı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Zemin Temizleme Otomatı

Profesyonel zemin temizleme otomatı iş yerleri, oteller ve fabrikalarda sıklıkla tercih edilmekte olup temizliği çok basit bir hale getirmektedir. Firma olarak tercih ettiğimiz tüm zemin temizleme otomatlarımız ile son derece ekonomik fiyatlı olup alanında en iyi işi yapan teknolojik makinelerdir. Edit Temizlik olarak müşterilerimize birçok temizlik hizmeti sağlamaktayız. Hizmetlerimiz arasında en temizlik ürünleri ve kimyasalları yer almakta olup hem de temizlik araçları bulunmaktadır. Edit Temizlik olarak sektördeki 20 yıllık deneyimimiz ile hizmet veriyor ve müşteri odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Ankara’da kurulduğumuz günden beri profesyonel ve kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra müşterilerimize yüzde yüz memnuniyet garantisi de vermekteyiz.

Zemin Temizleme Otomatı Kullanım Yerleri

Zemin temizleme otomatı son derece kaliteli bir iş çıkaran profesyonel makinelerdir. Zeminin kolay temizlenmesini sağlamasının yanı sıra zaman tasarrufu da yapmaktadır. Edit Temizlik olarak firmamızda yer verdiğimiz her bir ürünümüz son teknolojik özellikler ile donatılmış olup her yerde kullanıma uygundur. Zemin temizleme otomatları;

  • Hastane
  • Otel
  • Okul
  • Fabrika
  • Lokanta

Gibi farklı mecralarda sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle sağlık kurumları ve eğitim kurumları tarafından zemin temizleme otomatlarına büyük bir ilgi gösterilmektedir. Zemin temizleme aparatlarımız ile ulaşılması zor alanlar dahi hızlı bir şekilde temizlenmektedir. Firma olarak birçok farklı zemin temizleme otomatına yer vermekteyiz.

Zemin Temizleme Otomatı Özellikleri

Zemin temizleme otomatı kullanım özellikleri bir hayli geniş olup kullanıcılara rahat bir hizmet sağlamaktadır. Zemin temizleme otomatları el ile yönetilebileceği gibi servis aracı formatında da olmaktadır. Firmamızda her bir zemin temizleme otomatına yer verilmekte olup gerek itme gerek ise de sürme tekniği ile kullanılan birçok farklı otomat firmamızda yer almaktadır. Binicili zemin temizleme makinelerimiz büyük bir ilgi görmekte olup her türlü lekeyi hızlı bir şekilde temizleyebilmektedir. Ayrıca süpürge formatında olan ve itme yöntemi ile çalıştırılan temizlik otomatları da ulaşılması zor alanlarda dahi kaliteli bir işçilik ortaya çıkarmaktadır. Zemin temizleme otomatı almak için firmamız ile iletişime geçebilir ve ürünlerimizi yakından inceleme şansı elde edebilirsiniz.  

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018