Zemin Temizleme Makinesi Özellikleri Tatmin Edici

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Zemin Temizleme Makinesi Özellikleri Tatmin Edici

Zemin temizleme makinesi, gün içerisinde binlerce kişinin girip çıktığı alanların daha steril bir hale getirilmesi için kullanıyor. İnsan kalabalıklarının geride bıraktığı her türlü kir ve yabancı madde, bu makinalar sayesinde kısa sürede ortadan kaldırılabilmekte. Böylelikle hijyene gereken önem verilirken, çalışanlar için daha temiz bir ortam bir yaratılıyor.

Zemin Temizleme Makinesi Özellikleri Nelerdir?

Zemin temizleme makinesi olarak bilinen araçların özellikleri şöyledir;

  • Kullanım ilkelerine göre farklılık gösterse de, temel görevi ilgili alanın temizlenmesini sağlamaktır.
  • Bunun için özel bir tertibata sahiptir.
  • Alt kısmında fırça formatında temizlik aparatları vardır ve sayıları makinenin çeşidine göre farklılık gösterir.
  • İlk olarak bu bölüm, zemindeki kaba kirleri alır ve sonrasında aracın diğer tertibatı devreye girerek burayı bir kere daha temizler.
  • Böylelikle aynı anda iki işlem uygulanmış olur.
  • Hem akülü hem de elektrikli modelleri söz konusudur.

Zemin Temizleme Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

Birden çok zemin temizleme makinesi söz konusudur. Bunlardan bir kısmı arkadan itmeli olarak imal edilmiştir. Tek bir personel tarafından kullanılır. İtilebilmesi için özel bir düzeneğe sahiptir. Hareket ettirilmesi kolaydır. Farklı özelliklere sahip zeminler üzerinden çalışır. Bunun yanı sıra binicili olanlar da mevcuttur. Tek bir kişi tarafından kullanılır. En dar alanlara girme kapasitesine sahiptir. Zamandan tasarruf etmek için idealdir. Ayrıca ürünler; akülü olup olmamasına göre de sınıflandırılmaktadır. Şarj süresi farklılık gösterir. Son olarak vakumlu modellerden de bahsetmek lazım. Bunlar, sahip oldukları vakumlu sistem sayesinde her türlü yabancı maddeyi çok kısa bir sürede içine çekmektedir.

Zemin Temizleme Makineleri Nerelerde Kullanılabilir?

Zemin temizleme makinesi; okul, hastane, kamu kurum ve kuruluşları ile otellerde rahatlıkla tercih edilebilir. Yumuşak zeminde kullanılması tavsiye edilmez. Sadece sert özelliğe sahip olan alanlarda başarılı bir sonuç verir. Firma olarak Türkiye'nin en kaliteli ve fiyat anlamında el yakmayan zemin temizlik ürünlerini sizlerin hizmetine sunuyoruz. Garantili olan makinalar, yabancı ülkeden ithal edilmişlerdir. Her beğeniye ve kullanım alanına hitap eden onlarca farklı model söz konusudur. Siparişi verebilir ve mekanların daha hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018