Zemin Temizleme Makinesi Çeşitleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Zemin Temizleme Makinesi Çeşitleri

Zemin Temizleme Makinesi Çeşitleri

Bazen çıkmayan kirler can sıkıcı bir hal alabiliyor. Özellikle zemin temizliği en zorlu temizlik alanlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu ortamlarda mikropların barınma ve yayılma olasılığı da çok oluyor. Zemin temizleme makinesi tam da bu noktada imdadımıza yetişiyor.

Makineler çeşitli özellikler ile donatılmıştır. Bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuzda farklı makine tiplerinin varlığından söz etmek mümkündür. Edit temizlik olarak;

  • Arkadan itmeli akülü zemin otomatı
  • Arkadan itmeli elektrikli zemin temizleme otomatı
  • Kompakt akülü dar alan zemin temizleme otomatı
  • Arkadan itmeli akülü zemin temizleme otomatı
  • Binicili akülü zemin temizleme otomatı
  • Arkadan itmeli vakumlu manuel süpürücü
  • Binicili akülü süpürücü
  • Binicili akülü kombine zemin temizleme makinesi
  • Binicili akülü zemin temizleme otomatı gibi farklı ürün seçenekleri sunmaktayız.

Hangi Makineyi Tercih Etmeliyim?

Zemin temizleme makinesi kategorisi üzerinden ürünleri incelediğinizde su tankı kapasitesi, kirli su tankı, çalışma genişliği, silicilerin lastik genişliği, fırçanın çapı, vakum motoru, çalışma süresi vb. özellikler yer almaktadır. Makine tercihinde bulunurken ekonomiklik kriterinin yanı sıra belirtilmiş olan kullanım alanlarını da dikkate alınız. Dar alanlara büyük makineler giremediği için çapı daha küçük makinelerin alınması gerekmektedir. Ayrıca küçük ve orta boyuttaki işletmeler için uygun olan makineler de internet sitemiz üzerinde belirtilmiştir. Okul, restoran gibi alanlar ile büyük fabrikalar, alışveriş merkezleri gibi ortamlarda kullanılan makineler farklılık göstermektedir.

Edit Temizlik Farkı İle Bir Temizleme Makinesine Sahip Olun

Sert zeminlerin temizliği bir hayli zor oluyor. Bazen öyle lekeler oluyor ki çıkarmak bir yana lekeler ayakkabılar ile farklı ortamlara taşınıyor. Bu durumdan kurtulmak amacı ile üretilen makineler üstün performans sağlıyor. Yurt içi ve yurt dışı satışlarını gerçekleştirdiğimiz bu makineler kalite standartlarına uygun olarak üretilmekte ve üstün özellikler ile donatılmaktadır. Edit Temizlik olarak bu malzemeleri tedarik ediyor ve uygun fiyat güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunmaya bu gün de devam ediyoruz. Kategorileri inceleyerek dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018