Zemin Temizleme Makinelerinin Kullanım Alanları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Zemin Temizleme Makinelerinin Kullanım Alanları

Zemin Temizleme Makinelerinin Kullanım Alanları

Bulunduğumuz her yerin temiz olması, sağlık açısından büyük bir öneme sahiptir. Kirli ve özellikle de tozlu alanlarda bulunmak, sağlığı olumsuz derecede etkiler. Bu nedenle gerek dar alanlı mekânlarda gerekse geniş alanlı mekânlarda, zemin temizleme makinelerine yer verilerek çok daha kaliteli bir şekilde temizlik yapılabiliyor. Kullanım alanları da her geçen gün artmakta olan zemin temizleme makineleri, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, okullarda, sağlık ocaklarında, açık alanlarda, toplantı odalarında, ofislerde ve ofis odalarında ve yurt gibi alanlarda kullanılıyor. Kullanım alanları son derece geniş olan zemin temizleme makinası mermer ve granit yüzeylerde çok daha hızlı bir şekilde kayarak kullanılabiliyor. Zeminlerde yer alan tüm toz ve kiri içerisine çeken bu makineler, zeminlerin çok daha parlak ve sürekli olarak temiz görünmesine olanak sağlıyor.

 

Zemin Temizleme Makineleri Nasıl Kullanılıyor?

Yer temizleme makinası ve akü sistemi ile çalışmakta olan zemin temizleme makinelerinin kullanımı son derece kolaydır. Her kesimden her insanın kolaylıkla anlayabileceği ve kullanabileceği zemin temizleme makineleri, fırça sistemine sahiptir. Elle tutulan ya da binilerek kullanılan zemin temizleme makineleri, kullanılacak olan alanlara göre değişiklik gösterirler. Daha dar alanlarda elle itmeli modellerin kullanımına yer verilirken, daha geniş alanlarda ve özellikle de açık alanlarda binicili modellere yer verilir. Ancak her türlü modelin temelinde yatan amaç zemini gerektiği gibi temizleyebilmektir. El ile itilen modeller, düğmeye basarak çalıştırılır ve el ile her yeri gezdirerek kullanılır. Binicili modeller ise üzerine araba şeklinde binilerek kullanılır ve zemin üzerinde gezerek temizlik sağlar.

 

Zemin Temizleme Makineleri Fırçalı Sistemden Oluşuyor

İç ve dış takımları elle kullanılan aparatları ve daha pek çok malzemesiyle zemin temizleme makineleri kullanım sahasını genişletmeye devam ediyor. Ön kısmında ve yan kısmında fırça sistemi bulunan zemin temizleme makineleri, her açıdan kolay temizleme yapabiliyor. Sürülerek kullanılan bu makineler, hem su vererek yıkama hem fırçalama hem de vakumlama işlemini hızlı bir şekilde aynı anda gerçekleştiriyor. Teknolojiyi yakından takip ederek üretmeye devam ettiğimiz bosch süpürge ve makine modellerine sitemizden bakabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018