Zemin Temizleme Makinası Seçimi Yapılırken Temizlenecek Alanın Önemi

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Zemin Temizleme Makinası Seçimi Yapılırken Temizlenecek Alanın Önemi

Zemin Temizleme Makinası Seçimi Yapılırken Temizlenecek Alanın Önemi

Zemin temizliğinin en iyi şekilde yapılabilmesi için zemin temizleme makinelerini tercih edebilirsiniz. Zemin temizleme makinaları ayarlanabilen güçlü ve fonksiyonlu fırçalarıyla zorlu kirlerin yok olmasında sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Son teknolojiyle üretilen motoru sayesinde enerjiden büyük oranda tasarruf edebileceksiniz. Zemin temizleme makinaları arasından seçim yapılırken temizlenecek alanın önemi oldukça büyüktür. Temizlenecek alan eğer çok büyük değilse orta boyutlu ve orta donanıma sahip zemin temizleme makineleri sizin ihtiyacınızı karşılayabilirken bu alan fabrika, depo, hastane gibi büyük bir alan ise daha donanımlı makineler sizler için daha uygun olacaktır.

 

Zemin temizleme makinelerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Makinenin tasarımı, işlevselliği, boyutu ve motorunun sahip olduğu gücü ve güç kaynağı gibi birçok etken farklı farklı modellerde bulunmaktadır. Burada seçim yaparken ihtiyaçlarınıza önceden karar verebilmeniz sizlerin doğru seçim yapmasını sağlayacaktır. İşletmenizin zemini gün içerisinde çokça kirleniyorsa burada güçlü ve süpürge gibi donanıma sahip modelleri tercih edebilirsiniz. İşletmeniz oldukça büyük ise tüm zeminin temizlenebilmesi için çalışma verimliliği yüksek olan zemin temizleme makinelerinden seçim yapmanızı öneririz.

 

Büyük Zeminlere Uygun Zemin Temizleme Makineleri

İşletmenizin zeminleri oldukça büyük ise büyük zemin temizleme makinelerine bakmalısınız. İş gücünden tasarruf edebilmeniz için seçim yapacağınız makinenin saatlik kaç m2’yi temizleyeceğine de ürün kataloglarından bakmalısınız. Büyük işletmeler maddi olarak tasarruf etmek için küçük zemin temizleme makineleri aldıkları zaman bu makineler gün içerisinde buranın temizliğini bitiremediği için iş gücünden zarar olmaları bir sene içerisinde bu tasarrufu zarar dönüştürmektedir.

 

 

Labomat 140 B Binicili Akülü Zemin Temizleme Makinası depo, fabrika, hastane gibi büyük zeminlere sahip işletmelerin temizliklerinde en çok tercih edilen modeldir. Binicili olan bu modelde çalışma süresi ortalama olarak 8 saattir. Bu 8 saatlik süre içerisinde tüm binanın temizliğini hijyenik bir şekilde bir temizlik personeli ile kolaylıkla bitirebilirsiniz. Sahip olduğu güçlü vakum motoru ve güçlü aküsü ile temizlik esnasında çevreye hiçbir şekilde rahatsızlık vermeden zeminleri pırıl pırıl yapabilirsiniz.

 

 

Zemin temizleme makinelerimiz de kullanmış olduğumuz malzemeler dayanıklı ve kaliteli olmasından dolayı temizlik esnasında çarpmalara karşı makine hiçbir şekilde zarar almayacaktır. Uzun ömürlü motoru ve malzemeleri sayesinde sizlere uzun süreler kaliteli bir hizmet verecek olan zemin temizleme makinelerinin nasıl bakımlarının yapılacağı konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız. Satışını yapmış olduğumuz tüm makinelerimizin yedek parçalarını da bünyemizde bulundurduğumuzdan, sizler bu konuda hiçbir şekilde bir mağduriyet yaşamayacaksınız.

 

 

Büyük boyutlu zemin temizleme makineleri, çalışma verimliliği ve süresi bakımından büyük işletmelerin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmektedir. Lakin işletmenizin iç tasarımında çok fazla girinti ya da çıkıntı var ise bu da makine seçiminde sizleri bir kez daha düşündürmelidir. Seçeceğiniz büyük zemin temizleme otomatının işletmenizde rahat bir şekilde kullanımı olacak mı? Eğer bu konuda bi tereddütünüz var ise Labomat 35 B Kompakt Akülü Dar Alan Zemin Temizleme Otomatı sizlere büyük destek verecektir.

 

Kompakt akülü dar alan zemin temizleme otomatı, dar olan zeminlerin yüzey temizliğinde sahip olduğu tasarımıyla kolay bir şekilde sizlere yardımcı olacaktır. 850 m²/saat çalışma verimliliğine sahip bu otomat ortalama olarak 3 saatlik akü ömrü ile büyük işler çıkaracaktır.

Zemin Temizleme Otomat Fiyatları

Zemin temizleme otomatları uzun ömürlü cihazlardır. Bu cihazların sorunsuz bir şekilde kullanılmasını istiyorsanız da kaliteli firmalardan almanızı öneririz. Kaliteli malzemeler ve ileri teknoloji güçlü motorlara sahip olan zemin temizleme otomat fiyatları otomatın sahip olduğu donanıma, güç aktarımına ve motoruna göre değişmektedir. Edit Endüstriyel Makina A.Ş olarak satışını yapmış olduğumuz tüm ürünlerimiz muadil ürünlere göre uygun fiyatlı ve üst düzey kalitedir. Sizlerde Edit A.Ş’nin ayrıcalıklı müşterilerinden biri olmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018