Zemin Temizleme Makinası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Zemin Temizleme Makinası

Zemin Temizleme Makinası

Zemin temizleme makinası sayesinde artık arzu edilen zeminlerin temizliğini yapmak çok daha kolay. Temizleme makinaları farklı genişliklerdeki zeminlerde kullanıcılarına hızlı, pratik ve kolay temizleme imkanı sunarak, zemin temizliğini daha kolay bir hale getiriyor. Edit Temizlik  müşterilerini memnun etmek için onlara en kaliteli zemin temizleme makinalarını en uygun fiyattan ve en kaliteli hizmetle birlikte sunuyor.

Zemin Temizleme Makinası Nelerlerde Kullanılabilir?

Zemin temizleme makinası farklı metre karelik alanların kullanımına uygundur. Metre kareye göre makine tercihinizi farklı Seçillerde yapabilirsiniz. Okul koridorları ve sınıfları, hastanelerin koridorları ve hasta odaları, lavabolar, depolar ve iş yerleri gibi alanlar için zemin temizleme makinası kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu makinalar sayesinde bu alanlarda çok daha kısa bir şekilde temizlik yapmanız mümkün olacaktır.

Edit Temizlik Zemin Temizleme Makinası Özellikleri Nelerdir?

  • Zemin temizlik makinalarını isterseniz binicili olarak tercih edebilirsiniz.
  • Modeller hem akülü hem de elektrikli olmak üzere farklı çeşitlerle kullanıcılarına sunulmaktadır.
  • Fırçalar tek ya da birden fazla fırçalı olabilir. Daha geniş alanlar için fırça sayısı çok alan makinalar önerilmektedir.
  • İtilebilir temizlik makinalarımız mevcuttur.
  • Makinaların mühendislik harikası tasarımlar sayesinde içerisindeki hassas parçalar zarar görmeyecek şekilde konumlandırılmıştır. Bu nedenle makinalar arıza yapmaz.
  • Makinaların ana kasası ve diğer önemli mekanizmaların hepsi sağlam malzemelerden yapıldığından makinalar darbelere karşı dayanıklıdır. Kullanılan malzeme dayanıklı olduğu kadar makinayı hafif yapar, bu nedenle itmesi ve kullanması kolaylaşır.  
  • Makineler gürültü çalışmaması için mühendisler tarafından tasarlanmıştır. Böylece makine çalışırken çevreye ve makinayı kullanan kişiye rahatsızlık vermez.
  • Temizlik yaparken makinaya tonlarca su ve deterjan koymanız gerekmez. Çünkü zemin temizleme makinalarımız her zaman tasarruf yapan bir modda çalışır.
  • Edit Temizlik olarak, yalnızca düz zeminler için değil, farklı zemin yüzeyleri için de müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Çok çeşitli ürün modellerimiz sayesinde yürüyen merdivenler gibi çok daha zorlu olan alanlar için de eşsiz zemin temizleme makinalarından tercih edebilirsiniz.

Zemin temizleme makinası dendiğinde akla uygun fiyatlı satış yapan, kaliteli hizmet veren, müşterilerine değer veren Edit Temizlik gelir.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018