Yüksek Basınçlı Bosch Yıkama Makinası Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yüksek Basınçlı Bosch Yıkama Makinası Özellikleri

Yıkama makinaları, tek bir alanda kullanılan makinalar değillerdir. Bir Bosch yıkama makinasının üretebileceği basınç, 100 ile 160 bar arasında olacaktır. Bu makinelerin özellikleri, basınçlı su püskürtmesidir. Bu şekilde yapılan temizlik daha etkili olur. Basınçlı su, alanda bulunan kiri, hızlı bir şekilde temizler. Yıkama makinasının kullanılabileceği alanlar, büyük çöp kutuları, panjurlar, otomobiller, tekneler, mermer ve granitler olabilir. Yıkama makinası içerisinde bulunan bir basınç hortumu ile çalışır. Bu hortum, makinanın tabancasından, makina içerisinde bulunan sıvıyı püskürtür. Böylece makina çalışır ve direk olarak uygulanan alanları temizler. Yıkama makinasının kullanıldığı alanın hassas olmamasına dikkat edilmelidir.

Yıkama Makinaları Nasıl Kullanılır?

Bir yıkama makinasını kullanırken kişilerin dikkat etmesi gereken unsurlar bulunur. Bu unsurlar şöyledir;

  • Eğer yıkama makinası otomobiller için kullanılacaksa, makinanın basıncının 100 ile 160 arasında olması gerekir.
  • Bu makinalar göründüğünden daha fazla etkilidir. Bu nedenle, kişiler makinaları şaka yapmak adına birbirleri üzerine doğrultmamalıdır. Ciddi hasarlar oluşabilir.
  • Yıkama makinelerinin içerisine aktarılan su, alanda bulunan çeşmelerden tedarik edilir. Bir hortum çeşmeye ve makinaya bağlanır böylece, makinanın su ihtiyacı sağlanır. Hortumun kullanılan alana göre boyutu önem taşır.
  • Kişiler temizlik işlemini gerçekleştirirken vücutlarının tamamını kapatacak temizlik kıyafetleri giymelidirler. Aksi takdirde, kimyasallar basınçlı su nedeniyle sıçrama yapacağından, zararlar meydana gelebilir.

Neden Edit Temizlik’i Tercih Ediyoruz?

Bir marka alışverişi yapılırken, kişiler herhangi bir firmadan alıyor olmalarının fark etmeyeceğini düşünürler ancak bu tam olarak doğru değildir. Elbette edinilen ürün, yine istenilen marka olacaktır fakat ürün temin edildikten sonra ürün ile alakalı oluşan problemlerle, her firma ilgilenmeyecektir. Söz konusu olan elektronik bir aygıt olduğunda, ürünün herhangi bir kullanım hatasından dolayı ya da farklı sebeplerden arızalanması muhtemeldir. Böyle bir durumda firmamız müşteri ile ilgilenir, müşteriyi dinler ve sorunu çözmeye çalışır. Bu nedenle, yıllardır, kişiler firmamızı tercih ederler. Uzun süredir sektörde olan bizler, müşteri memnuniyetini hat safhada tutarız. Bosch yıkama makinası satın almak isteyenler için doğru adres Edit Temizlik olacaktır. 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018