Yorgan Ve Battaniye Yıkama Makineleri Özellikleri Nasıl Olmalı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yorgan Ve Battaniye Yıkama Makineleri Özellikleri Nasıl Olmalı

Yorgan Ve Battaniye Yıkama Makineleri Özellikleri

Yorgan yıkama eğer elle yapılacaksa bir bayanın neredeyse tüm günümü alabilmektedir. Bu sebeple yıkama firmalarıyla anlaşmak en doğru tercih olacaktır. Yıkama firması olarak sizlerde en iyi ve hijyen gerektiren ortamlarda bunu yapmalısınız. Özellikle müşterinizi memnun etmekle yükümlü olduğunuz düşünülecek olursa 20 yıllık bir tecrübeyle sizlere makine parkuru ve ekipmanları konusunda destek olan firmamızın toptan ve perakende imkânı sunan satışlarından yararlanabilirsiniz. Bizler firma olarak makinanın aparatları konusunda da tam destek verdiğimiz müşterilerimize temizlik malzemeleri temini de yaparak, yıkama esnasında gelişebilecek hataları önceden engelliyoruz. Ağırlığı 870 kg olan yorgan ve battaniye yıkamalarımızı satın aldığınızda firmamız bünyesindeki donanımlı araçlarımızla adresinize kadar taşımasını yaparak kurulumunda da teknik destek ekibimizle makinanızı çalışır durumda teslim ediyoruz.

 

Yorgan Ve Battaniye Yıkama Makinasının Teknik Donanımı

Sanayi tipi olan yorgan yıkama makinamız voltaj olarak 380 volt olup, dakikada 155 devir programı üzerine çalışmaktadır. Oldukça kapsamlı olan ve neredeyse ihtiyacınız olan tüm özellikleri bünyesinde barındıran yorgan yıkama makinamız paslanmaz gövdesi ile profesyonel işlere imza atmanıza yardımcı olabilecektir. Müşterilerinizin memnuniyetini arttırmak istiyorsanız firmamızın endüstriyel ürünleri, kimyasalları temizleme malzemelerinin dışında size özel sunduğumuz makinanın temizlik kimyasalları temini konusunda da tam destek sağlıyoruz. Tam olarak 10 litre detarjan haznesine sahip olan makinalarımızı satın aldığınızda birden fazla yorgan ya da battaniye yıkayarak kazanç elde etmenize yardımcı oluyoruz.

 

Sanayi Tipi Battaniye Ve Yorgan Yıkama Önemli Ürünler

Genel olarak bakıldığında her evde halı olduğu düşünülürse yine her evde yorgan ve battaniyenin de olduğu unutulmamalıdır. Özellikle yeni çıkan mikrofiber yorganların evde çamaşır makinalarında yıkandığında şişme yapması nedeniyle arıza çıktığı gözlemlenmiştir. Sadece battaniye ve yorgan değil, kilim, paspas gibi ürünlerinde yıkamaya elverişli olması sebebiyle pek çok fayda sağlayan makine türlerindendir. Ergonomik tasarımları sayesinde firmanızda fazla yer kaplamayan yıkama makinalarımız 6 köşeli olup, yıkama sırasında deterjan ve suyun bir biri ile en iyi şekilde karışmasını sağlamaktadır. Son derece tasarruflu olan battaniye ve yorgan yıkama makinalarımız periyodik bakım masrafı gerektirmeyen, yıllarca aynı performansı gösteren profesyonel hizmet sunmaktadır. Vitra palex ürünleri için adresimize ulaşarak yedek parça hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018