Yer Temizleme Makinası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yer Temizleme Makinası

Yer Temizleme Makinası

Yer temizleme makinası elektrikli ile ya da akülü çalışan makinalar olabilir. Bu makinalar kullanıcılarına farklı yüzeylerde hızlı, pratik ve kolay çözümler sunmaktadır.

Yer Temizleme Makinaları Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Bu makialar çok çeşitli alanların temizliğinden kullanılmak için elverişlidir.

 • Okul  temizliği yapmak isteyenler okulda,
 • hastane temizliği yapmak isteyenler hastanenin derin temizlik gerektiren her zemininde, mağaza zeminlerinde,
 • ofislerin zeminlerinde,
 • apartmanların zeminlerinde ve daha pek çok alanda yer temizleme makinaları kullanıcılara yüksek performans ile temizleme garantisi sunar. Doğru seçilen makinalar seçili alanda mükemmel sonuçlar almanızı sağlayacak ve yüksek çalışma performansı ile verimli bir şekilde temizlik yapmanıza olanak sağlayacaktır. Bu sayede makineyi nerede kullanırsanız kullanın tertemiz zeminlere kısa sürede ve az eforla kolayca ulaşmış olacaksınız.

Edit Temizlik Yer Temizleme Makinalarının Özellikleri Nelerdir?

 1. Edit temizlik satmış olduğu temizlik makinaları en yüksek verime ve kaliteye sahip olan temizlik makinasıdır. Bu makinaların bakımı yapılması kolaydır. Makinayı su ile temizleyebilirsiniz, makinaya bakım yapmak için fazladan para ödemezsiniz.
 2. Makinanın düşük su kullanımı vardır. Faturalarınızı artırmayacağından emin olarak bu makinaları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
 3. Edit temizlik makinaları kullanırken makine en uygun düzeyde deterjan ve enerji kullanımı yapar. Ne gereğinden fazla deterjan harcarsınız ne de makinanız fazladan enerji yer.
 4. Makinalar geniş yüzeylerin temizliği için uygundur. Farklı metre kareler için farklı yer temizleme makinalarını sitemizde bularak size en uygun yer temizleme makinasını seçebilirsiniz.
 5. Makinalarımızın kullanımı kolaydır.
 6. Makinalarımız enerjiden, sudan ve deterjandan tasarruf ederek çalışarak hem doğaya duyarlı hem de kullanıcılarının cebine duyarlıdır.
 7. Makinalarımızdan az malzeme ve enerji ile yüksek verimli sonuçlar alacaksınız.  Makinalarımız yüksek verime ulaşmasını eşsiz tasarımına borçludur.
 8. Kullanıcılar aynı makinayı hem akülü hem de elektrikli model şeklinde alabilirler. Bu makinalar farklı boyutlarda fırça boyutları ve değişik uzunluklarda sıyırıcı genişlikleri ile gelmektedir.  

Sizler de kullanmak istediğiniz bölgeye göre en uygun yer temizleme makinasını bulmak için Edit Temizlik ile iletişime geçin.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018