Yeni Nesil Zemin Fırçalama Makineleri Edit Makinede

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yeni Nesil Zemin Fırçalama Makineleri Edit Makinede

Yeni Nesil Zemin Fırçalama Makineleri Edit Makinede

Mermer, granit gibi zeminleri temizlemek küçük ortamlar için kolay olsa da büyük ortamlar için içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Hastane, okul gibi insan sirkülasyonunun yoğun olduğu ortamlarda hijyen ciddi bir problem olarak karşımıza çıkıyor. Zemin fırçalama makineleri sayesinde artık bu probleme son verebilirsiniz. Edit Temizlik olarak 20 yıldan fazla süredir bu sektörde varız ve sizlere en iyisini sunmak adına dünyaca ünlü markaların satışını gerçekleştiriyoruz.

Yeni Nesil Zemin Fırçalama Makineleri

Zemin fırçalama makineleri eskiden her ne kadar kullanım konusunda meşakkatli olsa da üretilen yeni nesil makinelerin kullanımı bir hayli kolaydır. Çünkü kenarda bulunan aparatlar sayesinde temizleme fırçası kolayca zemine iner. Temiz su doldurma ve deterjan koyma bölümü işinizi kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede ortamın kirlilik durumuna göre su ve deterjan koyabilirsiniz. Makineler itiş esnasında sizleri yormaz ve kolay bir temizlik süreci yaşamanıza yardımcı olur.

Makinelerin en önemli özelliklerinden bir tanesi de vakumlama ve kurutma özelliklerinin de yeni nesil makinelere eklenmiş olmasıdır. Yıkarken aynı zamanda vakum kolunu da indirebilirsiniz. Yıkarken geçişlerde aynı zamanda zemini kurutabilir ve ekstra efor sarf etmekten kurtulmuş olursunuz. Sadece zemin yıkama makinesi değil, gerekli olarak kimyasalları da firmamızdan temin edebilirsiniz.

Zemin Temizleme Makinesi İle Her Yer Pırıl Pırıl Olacak

Hastane, okul, alışveriş merkezi gibi ortamlarda etkin temizlik sağlamak için zemin fırçalama makineleri idealdir. Bu makineler sayesinde kolayca temizlik işlemi yapabilirsiniz. Makinelerin kolları sayesinde fırça bölümü kolayca inip kalkmaktadır. Böylece makineyi yerine taşırken herhangi bir zorluk yaşamazsınız.

Dikkat etmeniz gereken konulardan bir diğeri de makinelerin saklanması hususudur. İyi bir şekilde muhafaza edilmediğinde makinelerde kırılma, bozulma gibi problemler meydana gelebilir. Ciddi yatırımlar ile aldığınız makinelerin hasar görmemesi adına saklama koşullarına da dikkat etmelisiniz.

Deterjan haznesine koymuş olduğunuz kimyasallar çevreye zarar vermez. Temizliği derinden hissedersiniz. Etrafa yayılan deterjan kokuları ile ilk andaki temizlik yapılmış hissini gün boyu yaşayabilirsiniz. Zemin temizleme makinesi kategorisi üzerindeki ürünleri inceleyerek siparişinizi online olarak verebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018