Yeni Nesil Halı Yıkama Makineleri Dikkat Çekiyor

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Yeni Nesil Halı Yıkama Makineleri Dikkat Çekiyor

Yeni Nesil Halı Yıkama Makineleri Dikkat Çekiyor

Otomatik halı yıkama makinası modellerimiz avantaj sağlama özelliğine sahip olup, birçok açıdan kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Halı yıkama makinemiz işletmeler için oldukça ergonomik ürünlerdir. Verimliliği oldukça yüksek olan ürünlerdir. Cihazlarımız genel olarak tam otomatik özelliğe sahiptir. Yeni nesil halı yıkama makineleri bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde kişilerin kazançlarını kendilerine geri kazandırma özelliğine sahip. Çünkü üst seviye de çalışarak en iyi performansı sergiler. Bu nedenle de yeni nesil halı yıkama makinelerimiz dikkatleri üzerine çekme özelliğine sahip.

 

Genel Özellikleri Nelerdir?

Profesyonel halı sıkma makinası tercih ettiğinizde her durumda yedek parçalarının bulunma durumu vardır. Ürünlerimiz tam otomatik özelliğe sahip. Ürünlerimizin iki adet ayrı fırçaları bulunur. Bu fırçalarımız sayesinde tam bir temizlik elde edilir. Pratik bir fırça iniş sistemine sahip durumdadır. Ürünümüzün üst yıkama rulo fırça özelliği var. Ürünümüzün aynı zaman da alt yıkama rulo fırça özelliği de var.

 

En Önemli Durumlar Nelerdir?

Yeni nesil halı yıkama makinelerimizde en önemli durum oto yıkama makinası rahat bulunan ürünler olmalarıdır. Ürünlerimiz de galvaniz gövde sistemi var. Parçalarımız paslanmaz olarak üretilir. Bant hız ayarı sayesinde rahat bir kontrol imkânı sağlar. Ürünlerimiz de yer alan motor koruma sistemi ile motora ya da içerisinde bulunan cihazlara herhangi bir zarar gelme durumunu engelleriz. Ürünümüzün her yerde kurulum imkânı yer alır. Bu nedenle de yanlış bir durum yaşanma olasılığı engellenmiş olur. Ürünlerimiz iki yıl garantili olarak hizmetinize sunulur.

 

Yeni Nesil Diğer Makine Türleri Nelerdir?

Yeni nesil halı yıkama makinelerimiz dışında başka birçok cihazımız yer alır. Zemin temizleme otomatları, zeminlerde güzel bir temizliğinizi sağlar. Profesyonel süpürgelerimiz ile temizleme konusunda en üst seviyede hizmet sunuyoruz. Kullanılan hizmet açısından servis ve kat arabaları da kişilerin işini hafifletme konusunda oldukça yardımcınız olan bir ürünümüzdür. Otel ekipmanlarınızın hepsini bulabilme imkânına sahipsiniz. Aynı zaman da oto yıkama makinelerimiz da bulunur. Her türlü kâğıt ürünümüzün hizmetini de sizlere en iyi şekilde sunmaya devam etmekteyiz.

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018