Viper Temizlik Makinaları Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Viper Temizlik Makinaları Modelleri

Endüstriyel temizlik sektöründe makine üretimi yapan Viper markası zemin temizliği için de farklı donanım ve tasarımlara sahip zemin temizleme makinleri üretmektedir. Viper temizlik makinaları modelleri küçük, orta ve büyük zemin alanına sahip tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek modellerden oluşmaktadır. Bu modelleri incelemek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

Ev, işyeri zemin temizliğinde paspas, vileda gibi mop ürünleri yoğunlukla kullanılmaktadır. Bu temizlik malzemeleri zemin temizliğinde yoğun olarak kullanılıyor olsa da zemin yüzeyini hijyenik yapmadığı gerçeğini değiştirmez. Mop ürünleri zemin temizliğinde, zeminin üzerinde bulunan kirleri bir yerden başka yere taşımaktadır. Hijyenik olmayan bu ürünlerin kullanımı yerine küçük zemin temizleme makinelerini kullanabilir ve zemin temizliğinde üstün hijyen seviyesine ulaşabilirsiniz.

 

Viper Zemin Temizleme Makina Modelleri

Okul, hastane, otel, depo, ofis, ev gibi akla gelen her yapı ve işletmenin zeminlerinin temizliğinde zemin temizleme makinelerini tercih edebilirsiniz. Viper zemin temizleme makina modelleri zemin temizliğinde insan iş gücünden büyük oranda tasarruf yapmanızı sağlar. Zemin temizleme makineleri insana göre aynı işi daha kısa sürede ve hijyenik şekilde yapmaktadır. Uygun seçim yapıldığı zaman sizlere büyük verim sağlayacak Viper temizlik makineleri, fiyat performans açısından kullanıcıları oldukça memnun etmektedir.

 

Viper Küçük Boy Temizlik Makinaları

Ev, ofis, klinik gibi 1000 m2 ye kadar büyüklüğe sahip yerler için Viper küçük boy temizlik makinaları en uygun seçimdir. Kompakt yapısı sayesinde dar alanlarda mükemmel temizlik sunan bu modeller depolanması ve taşınması da oldukça kolaydır. Ayarlanabilir ve katlanabilir kontrol kolu sayesinde derz, girintili çıkıntılı yerlere kolaylıkla girip çıkabilir. Zemin temizliği esnasında zemini temizlerken aynı zamanda da kuruttuğu için zemin üzerinde herhangi bir ıslaklık kalmayacaktır.

 

  • Viper AS 380/15 C (Elektrikli)
  • Viper AS 380/15 B (Akülü)

 

 

Viper Orta Boy Temizlik Makinaları

Viper orta boy temizlik makinaları 1000 m2 ile 5000 m2 büyüklüğe sahip işletmeler için oldukça uygundur. Arkadan itmeli şekilde hareket eden bu ürünler güçlü vakum ve fırça motorlarıyla kirli zeminleri kolaylıkla temizlemektedir. Ses yayılım desibeli oldukça düşük olmasıyla temizlik esnasında çevreye hiçbir şekilde rahatsızlık verilmez. Süpermarket, otopark, düğün salonları vb. işletmeler zemin temizliğinde akülü ya da elektrikli modelleri arasından seçim yapabilir. Kompakt tasarımı ve ergonomik kullanımı sayesinde dar alanlara da kolayca girip çıkabilmektedir.

 

  • Viper AS 430 B (Akülü)
  • Viper AS 430 C (Elektrikli) 
  • Viper AS 510 B (Akülü)
  • Viper AS 510 C (Elektrikli)
  • Viper AS 5160 (Akülü)
  • Viper AS 5160 T (Elektrikli)

 

Viper Binicili Temizlik Makinaları

Alışveriş merkezi, otel, hastane, okul, kapalı otopark, havaalanı, otogar gibi 5000 m2 den büyük zemine sahip yerlerin zemin temizliğinde Viper binicili temizlik makinaları tercih edilmelidir. Viper binicili temizlik makinaları büyük su depoları, aküsü ve güçlü motoları sayesinde uzun süre yoğun temizlik yapabilmektedir. Saatlik ortalama 2000 m2 alan temizleme yeteneğine sahip bu modeller kompakt yapısı sayesinde dar alanlarda da mükemmel performans göstermektedir.

 

  • Viper AS 530R (Akülü)
  • Viper AS 710 (Akülü)

 

Viper Temizlik Makinaları Fiyatları

Yurtdışından ithal olarak gelen Viper temizlik makinelerinin fiyatları döviz kurlarına bağlı olarak aşağı ya da yukarı çıkabilir. Viper temizlik makinaları fiyatları ise muadil markalara göre daha uygun düzeydedir. Seçilecek modele göre fiyatın değişmekte olmasından dolayı net fiyat almak için Viper yetkili satıcısı olan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Tel : 0312 394 75 00

GSM : 0555 800 39 50

E-Mail : bilgi@edit.com.tr

 

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018