Temizlik ve Hijyende Neden Edit Temizlik

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Temizlik ve Hijyende Neden Edit Temizlik

Temizlik ve Hijyende Neden Edit Temizlik?

Temizlik ve hijyen evlerin, iş yerlerinin, okulların, ibadethane vb. insanların var olduğu her ortamın en büyük sorunsalıdır. Lavabo ve tuvaletlerden yaşam alanlarına kadar tüm alanların temiz olması insan sağlığı açısından önemlidir. Edit Temizlik olarak pek çok temizlik ürün grubunun tedarikini yapmaktayız. Endüstriyel temizlik makinelerinden temizlik kimyasallarına kadar pek çok ürünün toptan ve perakende satışını yaptığımız firmamız güvene oldukça önem vermektedir. Bu malzemeler ile etkin bir temizlik sağlarsınız. Peki neden Edit Temizlik?

Öncelikle tedarik ettiğimiz ürün yelpazesi oldukça geniştir. Profesyonel süpürgelerden zemin temizleme makinelerine kadar pek çok elektronik aletin satışını yapıyoruz. Oto yıkama makinelerinden halı yıkama makinelerine kadar pek çok ürün çeşidimiz bulunuyor. Bunların yanı sıra atık toplama hususuna da dikkat ediyor ve bu anlamda da profesyonel hizmet sunmaya 20 yıldır devam ediyoruz.

Edit Temizlik Misyon ve Vizyonu

20 yılı aşkın tecrübemiz ile hedefimiz sektörün köklü firmaları sıralamasında ilk sıradaki yerimizi korumaktır. Etik değerler ve güvene verdiğimiz önemle bu gün pek çok firmaya hizmet vermeye devam etmekteyiz. Etkili bir hijyen sağlanması amacı ile ihtiyaç duyabileceğiniz çok fazla ürün grubu sunuyoruz. Ankara merkezli olarak Türkiye geneline bu ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile göndermekteyiz. Dünyaca ünlü bayiliklerimizin gücünü arkamıza alarak emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Edit Temizlik Ürün Grupları

Edit Temizlik firmamız tarafından kağıt ürünleri, çöp kovası, el kurutma makineleri, koku makineleri, Horeca grubu ürünleri, profesyonel atık toplama sistemleri, profesyonel süpürgeler, temizlik kimyasalları, zemin temizleme makineleri, oto yıkama makineleri, halı yıkama makineleri, kat, servis ve temizlik arabalarının satışını gerçekleştiriyoruz. Toptan ya da perakende olarak bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip almamız ve temizliğe dair aradığınız tüm ürünleri bulabilmeniz avantaj sağlayacaktır. İnternet sitemiz üzerinde yer alan katalogu inceleyerek ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet vererek tercih edilecek ilk firma olma gayreti içindeyiz. Ürün gruplarını inceleyerek dilediğiniz ürünleri online olarak da sipariş edebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018