Temizlik Şirketleri İçin Zemin Temizleme Otomatik

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Temizlik Şirketleri İçin Zemin Temizleme Otomatik

Temizlik Şirketleri İçin Zemin Temizleme Otomatik

Zemin temizlemek birçok yerde oldukça zor bir iştir. Bunun için de temizlik şirketlerinden hizmet alınır. Temizlik şirketleri için özel tasarlanmış ve geliştirilmiş birtakım makinalar vardır. Bu makinalar ile farklı zeminleri temizlemek ve daha hijyenik alanlar oluşturmak mümkündür. Temizlik şirketlerinin kullanabileceği zemin temizleme otomatları, profesyonel ürün kategorisinde yer alır. Bu otomatlar ile her alanda etkili temizlik mümkün oluyor. Zemin temizleme otomatlarının genel olarak iki ayrı ürün grubu vardır. Bunlar arkadan itmeli ve binicili temizleme otomatlarıdır.

 

İtmeli Zemin Temizleme Otomatı Modelleri

Zemin temizleme otomatı modelleri arasında itmeli modeller çok sık alınıyor. Temizlik firmaları bu modeller ile dar ve geniş her alanda hizmet verebilir ve zeminleri temizleyebilir. Aynı zamanda birçok farklı sektörde bulunan firma da bu otomatları satın alarak zemin temizliği yapabilir. İtmeli modeller sessiz bir şekilde çalışır ve temizlik sırasında gürültüye sebep olmaz. Bununla birlikte çok ağır değildir ve her yere rahatlıkla itilebilir. Etkili bir şekilde temizleme yapan bu otomatlar temizlik firmaları için ideal ürünler arasında yer alıyor.

 

Binicili Zemin Temizleme Otomatları İle Profesyonel Yer Temizliği

Binicili temizleme makinası başta temizlik firmaları olmak üzere pek çok firmanın kullanımına uygun olan ürünlerdir. Bu zemin temizleme otomatları bir kişi tarafından sürülür ve kaliteli bir şekilde yeri temizler. Farklı alanlarda kullanıma uygun olması sayesinde temizlik firmalarına büyük avantaj sağlıyor. Akülü olan binicili modeller süpürme ve çekiş gücü sayesinde zeminlerde fazlasıyla etkili oluyor. Fabrika, depo, iş yeri ve benzeri her türlü yerde binicili makinalar ile zemin temizliği yapılabilir. Bu sayede temizlik firmaları binicili zemin temizleme otomatları ile hizmet kalitesini artırabiliyor.

 

Ekonomik Yer Temizleme Otomat Ve Makinaları

Yer temizleme makinası modelleri ile hizmet veren firmamız, sektördeki birçok temizlik şirketine kaliteli ürünler sunuyor. Verdiğimiz hizmetler kapsamında hem kaliteli ürünler sunuyoruz hem de teknik servis, yedek parça gibi birçok konuda destek sağlıyoruz. Bizimle irtibata geçerek hemen daha fazla bilgi alabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018