Temizlik Makineleri İle Zemin Temizliği

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Temizlik Makineleri İle Zemin Temizliği

Temizlik Makineleri İle Zemin Temizliği

Küçük metrekareye sahip alanların temizliğini kolayca yapsak da metre kare arttı mı temizlik işleminin zorluk derecesi de artış gösteriyor. Evlerimizde hijyen ne kadar önemliyse dışarıda da o derece önem arz ediyor. Hatta insan sirkülasyonunun yoğun olduğu ortamlarda hijyen önemli bir sorunsal olarak karşımıza çıkıyor. Otel, hastane, okul, alışveriş merkezi gibi alanlarda özellikle zemin temizliğine dikkat edilmesi gerekiyor. Toplu kullanım alanı olan lavabolara girildikten sonra yine aynı ayakkabı ile tüm mekanın içerisinde dolaşılıyor. İşte bu konuda etkili bir temizlik sağlanması amacı ile temizlik makineleri üretimi yapılmıştır.

Zemin Temizleme Makineleri İle Etkin Hijyen Sağlayın

Firma olarak sizlere etkin hijyen sağlamanız konusunda destek olmak amacı ile bu makinelerin tedarikini yapıyoruz. Özellikle mermer, fayans, granit gibi sert zeminlerde kullanmanız amacı ile çok farklı makine çeşitleri satışa sunuyoruz. Ürünlerimizi inceleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda siparişinizi verebilirsiniz. Satışını gerçekleştirdiğimiz zemin temizleme makinelerinin ilki Labomat 30 B ‘dir.  Arkadan itmeli ve akülü özelliklere sahiptir.

30 E zemin temizleme makinesi  yine arkadan itmelidir ancak elektrikle çalışmaktadır. 35 B, dar alanlar için uygun olan bir üründür. Akülü özelliğe sahiptir. 55 B yine arkadan itmeli ve akülüdür. 75 B ve 140 B olarak isimlendirilen ürünler yine zeminlerde etkili hijyen sağlarken bir binici yardımı ile kullanılmaktadır. SWP 950 M manuel bir makinedir. Vakumlu özelliğe sahip olmasının yanı sıra itiş hareketleri ile çalışmaktadır. SWP 130 B, 180 B makineleri ise binicili ve süpürge özelliği ile donatılmıştır. 345 B ve 195 B ürünleri ise diğer ürünlerden oldukça büyük ve kombine özelliklere sahiptir.

Endüstriyel Temizlikte Adres Edit Temizlik

Zemin temizleme makineleri en zorlu kirleri dahi çıkarır. Kullanımları da oldukça rahattır. Üstün özellikler ile donatılmalarının yanı sıra sadece süpürme özelliğine sahip makineler de bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışına satış gerçekleştiren firmamızdan dilediğiniz ürünü tedarik edebilirsiniz. Temizlik makineleri sipariş etmeden evvel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Endüstriyel olarak faaliyet gösteren işletmeler büyük çapta ve binicili ürünleri alarak temizlik personeli çalıştırabilir. Arkadan itmeli makinelerin de kullanımları sanıldığı kadar zor değildir.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018