Temizlik Kimyasalları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Temizlik Kimyasalları

Doğa ile Uyumlu Temizlik Kimyasalları

Doğaya ve insan sağlığına zarar vermeyen temizlik kimyasalları firmamızda bulunmakta olup ürün kataloğumuzdan kolaylıkla incelenebilmektedir. Firmamızda yer verdiğimiz tüm temizlik kimyasallarının profesyonel sonuç verdiğini garanti etmekte ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktayız. Firmamızda bulunan temizlik kimyasalları çözüm odaklı olup insan sağlığına etkisi oldukça azdır. Ekolojik dengeyi bozmayan ve canlılara zarar vermeyen temizlik ürünlerini tercih etmekteyiz. Ekolojik dengenin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bunun için firmamızda yer verdiğimiz her bir ürünün çevre dostu olmasına özen gösteriyoruz. Ankara’da 20 yıldır faaliyet gösteren bir firma olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ediyor ve bu süreçte tecrübelerimizden faydalanıyoruz.

Temizlik Kimyasallarının En İyileri!

Sonuç odaklı çalışan bir firma olarak temizlik kimyasallarımızın da etkili ve kısa süre içinde sorunu ortadan kaldıracak içeriklerde hazırlananlarına yer vermekteyiz. Edit Temizlik olarak firmamızda bulunan her bir ürün garantili olup müşterilerimizin haklarını önemsemekteyiz. Bu neden ile de her bir hizmeti ve ürünü hem garanti sürecine alıyor hem de sigorta uyguluyoruz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren bir firma olarak müşteri odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sektördeki 20 yıllık deneyimlerimiz nedeni ile sorunsuz, hızlı ve profesyonel hizmet vermekteyiz. Ürün yelpazemiz oldukça geniş olup kataloğumuzda yer alan her bir temizlik malzemesinin garantisini müşterilerimize sunuyoruz. Gerek temizlik kimyasallarımız gerek ise de temizlik makinelerimiz ile profesyonel hizmet vermekteyiz.

Temizlik Kimyasallarının Özellikleri

Temizlik kimyasallarımızın birçok özelliği bulunmakta olup çok çeşitli bir temizlik ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Temizlik kimyasallarımız doğa ile iç içe olan ve çevreye zarar vermeyen ürünlerden tercih edilmektedir. İnsan sağlığına etkisi en az olan ürünleri tercih ederek hem kullanıcılarımızı koruyoruz hem de çevre haklarını savunuyoruz. Kullanılacak yüzeye uygun olarak satışını gerçekleştirdiğimiz temizlik kimyasallarımız son derece titizlik ile hazırlanmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. Temizlik kimyasallarımızdan almak için firmamız ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca temizlik kimyasallarımızın kataloğundan seçeceğiniz ürünleri de kargo ile adresinize ulaştırabilmemiz mümkündür.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018