Tekstil Bakım ve Temizlik Kimyasalları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Tekstil Bakım ve Temizlik Kimyasalları

Tekstil Bakım ve Temizlik Kimyasalları

Edit Temizlik firması olarak tekstil bakım ve temizlik kimyasallarının toptan satışını gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız tüm tekstil temizlik kimyasalları üstün performansa sahip olup profesyonel temizlik yapmaktadır. Kaliteli hammaddelere sahip olan tekstil bakım ve temizlik kimyasalları firmamızda toptan ve perakende bir şekilde satılmaktadır. Kredi kartına taksit yapılmakta olup koşullarına uygun yapılan tüm iadeler kabul edilmektedir.

Tekstil Ürünlerinin Bakım ve Temizliği

Tekstil ürünlerinin bakım ve temizliği için firmamızda Laboory temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünler renkli tekstil malzemeleri ve beyaz tekstil malzemeleri olmak üzere temelde 2 farklı kategoriye ayrılmaktadır. Tekstil ürünlerinin bakım ve temizliği için kullanılan deterjan ve losyonlar Ankara’da yer alan firmamızda satılmaktadır ve birçok şirket tarafından tercih edilmektedir. Edit Temizlik firması olarak sunduğumuz tüm tekstil ürünleri garantili olup müşteri memnuniyetini son derece önemsemekteyiz. Bu sebep ile kaliteli ve profesyonel temizlik ürünlerini bünyemizde barındırarak satışlarını gerçekleştirmekteyiz. Tekstil ürünlerinin temizliğini ise son derece önemsiyor ve bu neden ile zararsız ve organik ürünlerin satışını yapmaya özen gösteriyoruz.

Tekstil Bakım ve Temizlik Kimyasallarının Özellikleri

Firmamızda satışı yapılmakta olan tekstil ürünlerinin birçok özelliği bulunmaktadır. Farklı kategorilere ayrılarak satışı yapılan ürünlerin özellikleri de kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Tekstil bakım ürünlerimiz son derece narin bir yapıya sahip olup kullanılan malzemeye uyum sağlayacak şekilde üretilmişlerdir. Edit Temizlik firması olarak satışını gerçekleştirdiğimiz tekstil bakım ve temizlik ürünlerinin özelliklerini şu şekilde sıralamamız mümkündür;

  • Renk koruyucu özellikleri bulunmaktadır.
  • Ürünün daha parlak ve canlı bir görünüm kazanmasını sağlar.
  • Kullanım yönergelerine uyulduğu takdirde tekstil ürününün uzun ömürlü olmasına neden olur.
  • İçerisinde fosfat bulunmayan kimyasallar bu sebep ile renklerin korunmasını sağlar.
  • Tekstil malzemelerinde tür olarak ayrım gözetmeksizin kullanılabilir. 
  • Lekelerin hızlı ve kolay bir şekilde çıkmasını sağlar.
  • Uygun su sıcaklığında kullanıldığı takdirde etkisi daha çabuk ortaya çıkmaktadır.
  • Yıkama veya temizleme işlemi sırasında boyaların birbirine karışmasını engeller.

Tekstil bakım ve temizlik kimyasallarının temel özellikleri bu şekilde olup firmamızdan kredi kartına taksit seçeneği ile temin edilebilmektedirler.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018