Taski Yer Temizleme Makinası Seçimi

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Taski Yer Temizleme Makinası Seçimi
Taski Yer Temizleme Makinası Seçimi

 

Taski yer temizleme makinası seçimi yapmak için Taski makina modelleri hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda vardır. Bu modellerin incelenmesinden sonra size uygun yer temizleme makinası seçimi için işletmenizin ihtiyaçlarının belirlenmesi gerekir. Bu ihtiyaçların karşılanabilmesi için Taski modellerinden hangisinin uygun olup olmadığına Taski Temizlik makinaları modelleri yazımızı inceledikten sonra sizler de karar verebilir ya da bizlerden destek alabilirsiniz.

 

Sanayi devriminden sonra Dünyada makineleşmenin hızla artışı geçmişten günümüze kadar devam etmiştir. Makine kullanımı gün geçtikçe hayatın her noktasında yoğun bir şekilde görülecektir. Son yıllarda endüstriyel temizlik alanında geliştirilen yer temizleme makineleri her geçen yıl yoğun talep görmektedir. Aynı işi zaman açısından daha kısa sürede gerçekleştiren yer temizleme makineleri yer temizliğinde üstün performans sunmaktadır. Birçok farklı temizlik markasının ürettiği yer temizleme makinası bulunmaktadır. Bu makinalar arasında tasarım, kullanım ve donanım açısından farklar ilk başta dikkat çekse de fiyat ve malzeme kalitesinde de büyük farklılık bulunmaktadır.

 

Taski marka yer temizleme makinaları sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmesi, tasarım ve kullanım açısından çoğu sektördeki işletmelerin ihtiyaçlarını karşılaması ve fiyatının da piyasa düzeyinde bulunmasından dolayı her yıl büyük oranda talep görmektedir. Taski yer yıkama makineleri güçlü vakum ve fırça motorlarına sahip olmalarından dolayı zor kirlere sahip zeminlerin temizliğinde üst düzey hijyen ve performans sağlar.

Taski Yer Temizleme Makine Modelleri

 

Taski yer temizleme makine modelleri akülü ve elektrikli olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Akülü ve elektrikli Taski yer temizleme makineleri arkadan itilerek çalışmaktadır. Küçük, orta ve büyük boyutlu işletmeler için uygun olan Taski makineleri her işletmenin fiziki yapısına uyum sağlayacaktır.

Taski Akülü Yer Temizleme Makina Modelleri

 

Taski Elektrikli Yer Temizleme Makina Modelleri

 

Taski Yer Temizleme Makine Özellikleri

 

Zemin temizleme makinelerinin sahip oldukları birçok özellik bulunur. Bu özelliklerin bir kısmı makinenin tasarımının bir eseri olsa da diğer kısmı içerisine konulan motorların güçleri ve çalışma verimliliği ile ilgilidir. Taski yer temizleme makine özellikleri her işletmenin zeminine maksimum performans sağlamaktadır. Çift manevra tekerleğine sahip olan Taski temizlik makineleri bu sayede üstün manevra ve kullanım rahatlığı sağlamaktadır. Herhangi bir çarpmaya karşı dış aksamlarının sağlam olmasından dolayı bir sorun yaşanmamaktadır. Taski temizlik makineleri tasarım olarak her işletmeye uygun şekilde dizayn edilmiştir. Hastane, AVM, depo gibi büyük zeminler için büyük modeller tercih edilmektedir. Bu modeller her ne kadar büyük alanların zeminleri için üretilmiş olsa da sahip olduğu tasarım sayesinde dar alanlar konusunda başarılıdır.

 

Taski Swingo 150 E yer temizleme makinesi küçük - orta boyutlu her ofisin kullanması gereken bir modeldir. Paspas, vileda gibi zemin temizleme ekipmanları zemin temizliğinde kiri bir yerden başka bir yere taşımaktan başka bir işe yaramıyor. Her evde iş yerinde sıklıkla görülen bir temizlik ekipmanı olsa da zeminlerin temizliğinde tercih edilmemelidir. Dünyanın en küçük kompakt yer temizleme makinesi olan Taski Swingo 150 E ile işletmenizin zeminleri %99 oranından kirden arındırılacaktır. Girintili-çıkıntılı zeminlerde, derzlerde, koltuk ve masa altları gibi temizlikte tüm engelleri Taski Swingo 150 E ile kolaylıkla aşabilir ve tüm zemini kolayca temizleyebilirsiniz.

 

Sizler de yer temizliğinde zamandan tasarruf edilerek maksimum hijyen kalitesini yaşamak istiyorsanız bizlerle 0312) 394 75 00 sabit telefon, 0555 800 39 50 cep telefonu ve bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018