Taski Temizlik Makinaları Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Taski Temizlik Makinaları Modelleri
Taski Temizlik Makinaları Modelleri

Zemin temizliğinde paspas ve benzeri ürünlerin hijyenik olmadığı yapılan araştırmalarla kesinleşti. Kolayca kirlenen paspasların yüzeyleri sürekli temizlenme işlemi olmadığı için yüzeyine yapışan kiri bir yerden başka bir yere götürmek dışında başka bir işlevi bulunmamaktadır. Zemin temizliğinde hijyenik olmayan paspaslar zaman ve iş gücü bakımından da sizlere olumsuz etkileri bulunmaktadır.

 

Zemin temizlik makineleri ise sahip oldukları özel vakum motorları, fırçalarıyla zeminlerde üstün hijyen meydana getirirken insan iş gücü açısından da sizlere tasarruf yapma olanağı sağlayacaktır. Taski temizlik makinaları modelleri 2021 yılının endüstriyel temizlik alanında en başarılı temizlik makinelerinden birisidir. Başarısını üretiminde kullanmış olduğu kaliteli malzemelerden alan Taski, uzun ömürlü kullanıma uygun motor ve parçalar üretmesiyle de birçok işletmenin kendisini tercih etmesini sağlamıştır.

 

Taski Modelleri

Taski modelleri akü ve elektrikle çalışan modeller olmak üzere ikiye ayrılır. Bu modeller arasında seçim yapmak için modelleri inceleyip hangisinin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğine karar vermeniz gerekir.

 

Taski Swingo 455 Modelleri

Okul, hastane, otopark gibi alanlar için kullanımı uygun olan Taski Swingo 455 modelleri aküden veya elektrikten güç tüketimi yapan iki farklı modelden oluşur. Arkadan itmeli olan Taski Swingo 455 modelleri çift manevra tekerleği sayesinde manevra yetenekleri oldukça üst seviyededir. Direkt vakum hattı sayesinde zemin üzerinde bulunan tüm kirler kolaylıkla temizlenir. Kaliteli malzemelerle dış aksamının tasarlanmasıyla darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Kolay ve ergonomik kullanıma sahip olması ve güçlü vakum ve fırça motolarıyla üstün zemin temizleme performansı sunmaktadır. Akülü modelinin çalışma süresi ortalama 2 saattir. Elektrikli modelde ise kullanım 4 saatte bir saat ara verecek şekilde olması önerilmektedir.

 

Taski Swingo 350 Modelleri

Küçük alanlar için uygun olan Taski Swingo 350 modelleri 180 derece katlanabilen kolu ve küçük hacmi sayesinde masa, koltuk gibi eşyaların altlarını temizlemek için idealdir. 350 - 500 m2 arası alanlar için uygun olan Taski Swingo 350 modelleri akülü ve elektrikli olarak 2 farklı modele sahiptir. Uzun ömürlü güçlü vakum ve fırça motorlarına sahiptir. Kolay kolay darbe almayan ve teknik sorun çıkarmayan Taski Swingo 350 uzun yıllar işletmenizin temizliğinde kullanabileceğiniz bir makinedir.

 

 

Taski Swingo 150 E Yer Yıkama Makinesi

Dünya’nın en küçük yer yıkama makinesi olan Taski Swingo 150 E yer yıkama makinesi küçük alanların temizliğinde üstün performans sunmaktadır. Sahip olduğu küçük boyutuyla dar ve kalabalık alanların temizliği için oldukça uygundur. Sahip olduğu silindir fırçasıyla düz zeminlerin yanında derz gibi zorlu yüzeylerde de etkin ve üstün temizlik yapmaktadır. Silindir fırçasının arkasında ve önünde bulunan vakum başlıkları sayesinde en zor alanlarda bile vakumlama yapabilmektedir. 250 m2 ile 400 m2 arasında bulunan işletmeler için uygun olan Taski Swingo 150 E ergonomik ve hızlı kullanıma sahip olmasıyla her işletmede olması gereken bir makinedir. Yüzey temizliğinde etkili olmayan paspas gibi ürünlerin yerine %99 kuruluk oranına sahip Taski Swingo 150 E ile işletmenizde  zemin temizliğinde çığır açabilirsiniz.

 

Taski Temizlik Makinaları Fiyatları

Taski temizlik makinaları fiyatları incelendiğinde ürünlerin donanım ve özelliklerine göre fiyatlarının değişmekte olduğu görülmektedir. Bu değişen fiyatlar Taski temizlik markasının fiyat politikası gereği temizlik makineleri arasında uygun fiyat düzeyinde bulunmaktadır. Temizlik makine fiyatları hakkında araştırma yaptığınızda fiyatların 3000 bin TL’den başladığını görebilirsiniz. Bu temizlik makinelerinin, uzun yıllar kullanılacağını düşündüğünüz zaman size hem insan iş gücünden hem de zamandan tasarruf sağlaması sebebiyle kısa süre içerisinde temizlik makinesi, kendi parasını amorti edecektir. Uygun fiyatlı Taski temizlik makinesi satın almak istiyorsanız, Taski yetkili satıcısından temin etmeniz fiyat konusunda sizlere avantaj sağlayacaktır. 

 

İşletmenizde profesyonel temizliğe geçmek istiyorsanız bu alanda birçok farklı marka ve modele sahip olan bizlere (0312) 394 75 00 sabit telefon, 0555 800 39 50 cep telefonu ve bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018