Taski Marka Zemin Temizleme Makinası Seçimi

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Taski Marka Zemin Temizleme Makinası Seçimi
Taski Marka Zemin Temizleme Makinası Seçimi

Endüstriyel temizlik makine üretiminde her geçen yıl başarısına başarı katan firmalardan birisi de Taski markasıdır. Taski marka zemin temizleme makineleri işletmelerin ihtiyaç duydukları tüm özellikleri ürünlerinde bulundurmalarından dolayı çok talep görmektedir. Taski marka zemin temizleme makinası seçimi yaparken işletmelerin ihtiyaçlarını iyi bir şekilde belirlemesinin büyük faydası bulunmaktadır.

 

Hastane, AVM, depo, büyük salonlara sahip alanlar, fuar alanı, küçük-büyük boyutlu tüm işletmeler zemin temizliğinde makine kullanıma geçmeleri onlara hem maddi hem de iş kalitesi açısından büyük kazanç sağlayacaktır. Aynı temizlik işini insan gücüne göre daha hızlı ve daha hijyenik olarak yapan zemin temizleme makineleri sizlere zamandan tasarruf sağlayacaktır. Zemin temizleme makineleri çalışma prensibi olarak temiz su bölmesine konulan temizlik sıvılarıyla kirli zeminlerin temizliğini yaparken zemin üzerindeki kiri vakumlayarak pis su deposuna götüren bir makinedir. Bu işlem esnasında paspas vb. ürünler gibi zemin üzerindeki kiri bir yerden başka bir yere taşımadığı için %99 oranında kirden arındırılmış zemin temizliği yapar.

 

Taski markasının zemin temizleme makineleri akülü ve elektrikli olmak üzere 2 farklı güç kaynağından beslenen modellere sahiptir. Akülü modellerin kullanımı daha çok dış alanlar için uygun olsa da hastane AVM gibi alanlarda iç mekanlarda da tercih edilmektedir. Kullanım olarakta binicili ve arkadan itmeli olarak 2 farklı tasarımlara sahip Taski marka zemin temizleme makineleri bulunmaktadır.

 

Taski marka zemin temizleme makinası seçimi yaparken işletmenin fiziki şartları büyük önem taşımaktadır. Elektrikli mi - akülü mü, binicili mi - arkadan itmeli mi seçimlerinin yapılması ve bu seçimler doğrultusunda işletmenin maksimum verim elde edeceği modelin seçiminin yapılması en doğru seçim olacaktır.

Taski Zemin Temizleme Makinaları Akülü

 • Taski Swingo 350 B
 • Taski Swingo 455 B
 • Taski Swingo 755 B / BMS
 • Taski Swingo 955 BMS
 • Taski Swingo 1255 B / BMS
 • Taski Swingo 1650
 • Taski Swingo 2100 Mikro BMS (Binicili)
 • Taski Swingo 2500 (Binicili)
 • Taski Swingo 4000 (Binicili)
 • Taski Swingo 5000 (Binicili)
 • Taski Swingo XP BMS

 

 

Taski Zemin Temizleme Makinaları Elektrikli

 • Taski Swingo 150 E
 • Taski Swingo 350 E
 • Taski Swingo 455 E
 • Taski Swingo 755 E
 • Taski Swingo 1255 E

 

 

Taski zemin temizlik makinaları modelleri yazımız, modeller hakkında daha fazla bilgiye sahip olmanızda sizlere yardımcı olacaktır. Taski marka zemin temizleme makinaları kaliteli malzemelerden üretilmiş dış kaportası sayesinde temizlik esnasında olabilecek çarpmalara karşı kırılma, zarar görme durumu bulunmamaktadır. Kullanımı oldukça basit ve ergonomiktir. Her bir modelin fırça motoru, vakum motoru aküsü ve diğer donanımları diğer modellerden farklıdır. Depo, hastane, gibi 2000 - 5000 m2 civarındaki alanların zemin temizleme işleminde binicili akülü zemin temizleme makineleri tercih edilmelidir. Taski Swingo 2100, 2500, 4000 gibi güçlü zemin temizleme makineleri bu tarz büyük zemin alanına sahip işletmeler için en ideal modellerdir.

 

Taski Zemin Temizleme Makina Fiyatları

Her sektörde olduğu gibi endüstriyel temizlik makina fiyatları da oldukça değişkendir. Taski zemin temizleme makina fiyatları da seçilecek olan ürünün sahip olduğu donanım ve güce göre değişiklik gösterecektir. Uygun fiyatlı temizlik makinesi satın almak istiyorsanız Taski markasının yetkili satıcılarından satın alabilirsiniz. İlerleyen yıllarda temizlik makinesi ile ilgili oluşabilecek herhangi bir durumda yetkili satıcı duruma daha profesyonel bir şekilde müdahale edebilir ve yedek parça konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

 

Taski ve diğer markalara ait temizlik makinelerimize göz atmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Ürünlerle ilgili soru sormak, sipariş vermek istiyorsanız bizlere (0312) 394 75 00 sabit telefon, 0555 800 39 50 cep telefonu ve bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018