Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi Tamiri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi Tamiri

Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi Tamiri

Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi adından da belli olduğu üzere sanayide kullanılırlar, bu tür elektrik süpürgeleri eğitim kurumları, fabrika, ofis cami, imalathaneler ve oto yıkamaların tercihidir. Hastane gibi hijyen ve sessizliğin olması gerektiği alanlarda da kullanılan sanayi tipi elektrik süpürgeleri gerek hijyen gerekse tek, iki ve üç motor seçenekleri ile tercih edilmektedir. Sanayi tipi elektrik süpürgeleri toz, kum, partiküller halindeki maddeler solvent, asit gibi patlayıcı ve yanıcı maddeleri ve tüm sıvı maddeleri vakum sistemi ile süpürmektedirler.

Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi Tamiri’nin önemi

Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi pazarında birçok firma var çoğu sattığı ürün sonrası verdiği hizmet prensibi ile çalışmakta ama bazıları buna önem vermemekte ve işi yalnız satış olarak değerlendirmekte. Müşteri memnuniyetini misyon ve vizyon edinen firmalar satış sonrası hizmetlerine servis ve bakım gibi çalışmalar da eklemekte. Sanayi tipi elektrik süpürgesi tamiri her elektrikli ve elektronik eşyada olduğu gibi çok önemlidir. Ürünün satış sonrası kullanımdan kaynaklanan ya da üretimden kaynaklanan sorunları çıkabilir işte bu noktada güvenilir bir servis şarttır. Özellikle adından geçtiği gibi sanayide kullanılan bu tip ürünlerin başına gelen sanayi tipi elektrik süpürgesi tamiri yedek parça temini ve kısa sürede çözüm üretilmesinde önemlidir.

Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi Tamiri satıcı firma tarafından sağlanmalıdır

Tüketicinin yaşadığı servis problemlerinin yaşanmaması için sanayi tipi elektrik süpürgesi tamiri satıcı firma tarafından sağlanmalıdır gerek yedek parçada gerekse işçilikte mağduriyet yaşayan tüketicilerin hassasiyetini dikkate alması gereken üretici firmalar bayilikleri kanalı ile servis imkânı sunuyor, tüketici sanayi tipi elektrik süpürgesi tamiri için öncelikle makineyi temin ettiği firma ile bağlantıya girmeli. Varsa firmanın kendi servisinden yararlanmalı yoksa da firmanın yönlendirdiği bir servis ağını kullanmalıdır.

Ancak bu sayede mağduriyetler en aza iner. Sanayi tipi elektrik süpürgeleri güçlü motorlar bu nedenle motor yanması veya emiş gücü gibi konularda sıkıntılar yaratabilirler, arızanın zamanında tespit edilmesi ve çözümlenmesi ile sanayi tipi elektrik süpürgeleri daha uzun ömürlü olmaktadır.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018