Profesyonel Temizlik Kimyasalları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Profesyonel Temizlik Kimyasalları

Profesyonel Temizlik Kimyasalları

Etkili temizlikte önemli olan tek kriter temizlik makineleri değildir. Bu makinelerin de kaliteli bir performans sergileyebilmesi için kullanılan temizlik kimyasalları profesyonel olmalıdır. Edit Temizlik olarak bu kimyasalları tedarik ediyor ve siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Çünkü bu ürünlerin seçimi oldukça önemlidir. Kullanılan kimyasalların cilde zarar vermemesi gerekir. Aynı zamanda nefes darlığı gibi sorunlar meydana getirmemesi de önemlidir.

Tüm bu detayları göz önünde bulundurarak insan sağlığına asla zararı olmayan, alerjen etkisi bulunmayan ve hijyen beklentinizi üstün performansları ile karşılayacak olan malzemeleri uygun fiyat güvencesi ile sizlere sunuyoruz.

Hangi Ürünleri Tedarik Ediyoruz?

Edit Temizlik olarak;

  • Bina bakım ve temizlik kimyasalları
  • Oda bakım ve temizlik kimyasalları
  • Mutfak bakım ve temizlik kimyasalları
  • Tekstil bakım ve temizlik kimyasalları
  • Araç bakım ve temizlik kimyasalları ürünlerini tedarik etmekteyiz. Bayiliklerimizden, online alışveriş sitelerinden ve sitemiz üzerinden ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Peki Ne Vaat Ediyoruz?

Temizlik kimyasalları seçimi oldukça önemli konulardan bir tanesidir. Oto yıkama, halı yıkama ve zemin temizliği gibi alanlarda en zorlu kirlerin temizlenmesi kullanılan maddeler sayesinde mümkün olmaktadır. Temizlik malzemelerinde müşterilerimizin dikkat ettiği en önemli husus muhakkak kokuları oluyor. Metrelerce öteden ortamda temizlik yapıldığını hissettiren eşsiz kokular nefes darlığı gibi problemleri olan insanlara zarar vermiyor. Ayrıca kimyasalların ten ile temasında herhangi bir problem de yaşanmıyor.

Bu maddeler en inatçı kirlerde dahi mükemmel sonuç almanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca bu ürünler günlük yaşamda ev ve mutfaklarda kullanılırken, endüstriyel üretim yapan firmalar tarafından da tercih edilmektedir. İç ve dış mekanlarda temizlik sağlanmasının yanı sıra endüstriyel makine parçalarının temizliği de bu maddeler sayesinde rahatlıkla yapılabilir.

Tekstil ürünleri için üretilen kimyasallar en zorlu lekeler ile dahi başa çıkmanıza yardımcı olur. Araç bakımı için üretilen ürünler araç sahiplerinin yanı sıra oto yıkama firmaları tarafından da tercih edilmektedir. Sizler için özenle seçtiğimiz bu malzemeler ile sizlere kusursuz hijyen vaat ediyoruz. Ayrıca temizlik makinelerinde de bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018