Profesyonel Süpürge Modelleri ve Fiyatları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Profesyonel Süpürge Modelleri ve Fiyatları

Profesyonel Süpürge Modelleri ve Fiyatları

Evimizin ya da iş yerimizin temizlik sorununu giderirken sık olarak tercih ettiğimiz ürünlerden bir tanesi ise profesyonel süpürge ürünüdür. Bu ürün sayesinde temizlik içerisinde bulunan kişiler işlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Bugün sizlere bu ürünün modelleri ve fiyatları hakkında genel bir bilgilendirmede bulunurken bu ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı özelliklerinden de bahsetmek istiyoruz.

Süpürge Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Profesyonel süpürge satın alacak olan bir kişinin satın alma sürecini bitirmeden önce bu ürünler içerisinde dikkatli bir şekilde incelemesi gereken bazı özelliklerin olduğunu sizlere söyleyebiliriz. İlk olarak satın alacağınız süpürgenin kesinlikle watt gücüne dikkatli bir şekilde bakın. Yüksek güce sahip olması yüksek performans gösterdiğinin garantisini vermez. Bundan dolayı süpürge alırken harcadığı elektrik gücüne değil çekiş gücüne göre bir değerlendirme gerçekleştirin.

Bununla birlikte çalışırken ses çıkarma düzeyine önem vermeniz gerekmektedir. Bazı süpürgelerin dayanılması zor seviyeler içerisinde sesler çıkardığını sizlere söyleyebilir. Bundan dolayı tercih edeceğiniz ürünün desibel ölçülerini iyi bir şekilde araştırmanızı tavsiye ederiz. Markanın servis sayısının fazla olmasına önem vermeniz gerekmektedir. Ürününüz ile ilgili bir problem meydana geldiği zaman servis aramak adına vakit kaybetmek yerine kolay servis bulabileceğiniz bir markaya ait olan ürün tercih edebilirsiniz. Son olarak toz torbasının olmamasına dikkat edin. Sizleri her ay sonunda toz kabı değiştirmek zorunda bırakan bir ürün belli yerden sonra can sıkmaya başlayacaktır.

Süpürge Modelleri ve Fiyatları

Profesyonel süpürge sınıfı içerisinde sayılabilecek çok sayıda süpürgenin mevcut olduğunu söyleyebiliriz.

İlk olarak Karcher WD2 modelinden bahsetmek istiyoruz. Bu model 180 Watt emiş gücüne sahiptir. Fiyat olarak ise 700 TL gibi bir fiyatı bulunmaktadır. Karcher WD3 modeli ise 200 watt emiş gücü ile satılmaktadır. Bu modelin fiyatı ise 800 TL’dir. Nilfisk Multi II 250 watt emiş gücü ile iyi bir performan göstermektedir. Bu ürünün ortalama fiyatı 1200 TL’dir. Karcher T 7/1 modeli ise 62 desibel ses çıkarması ise sessiz bir şekilde çalışmaktadır Fiyat olarak ise 955 TL olarak satılmaktadır. Piyasa içerisinde çok sayıda model bulunmaktadır. Kendinize en uygun modeli bulmak adına iyi bir araştırma yapabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018