Profesyonel Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge Modelleri 2020

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Profesyonel Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge Modelleri 2020

2020 Model Profesyonel Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge Modelleri

Endüstriyel temizlik ürünlerinde elektrik süpürgeleri önemli bir yere sahiptir, süpürge ne kadar kullanışlı oluşa iş o kadar hızlı olur. Özellikle Profesyonel Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge Modelleri 2020 yılı için tüketicinin aradığı özelliklere sahip ürünlerle pazarda yerini aldı.

İşletmelerin Tercihi Profesyonel Süpürge Modelleri

Profesyonel Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge Modelleri 2020 içinde öne çıkanların bir kısmı şunlar;

  • Fantom Promini 20 P Profesyonel El Tipi Süpürge; Ofis, Restoran, Oto Yıkama gibi İşletmelerde pratik kullanımlı el tipi süpürgedir. 500 w motor gücü ve 5 m kablo uzunluğu ve 2 yıl garanti süresi ile işletmeler için aranan süpürge modelidir.
  • Fantom Promini 50 P Toz Torbalı Profesyonel Süpürge; Mağaza, Showroom ve İşyerleri için hafif ve ergonomik yapısıyla ön plana çıkan ekonomik elektrikli süpürge 850 w motor gücüne sahip 10 litre toz torbalıdır.
  • Fantom Promini 100 P Plastik Gövdeli Otel Tipi Sessiz Süpürge; güçlü ve sessiz 850 w gücünde motoru ve opsiyonel hepa filtre seçeneği ile profesyonel elektrik süpürgesidir. Özellikle otel ve restoran işletmelerinin en çok tercih ettiği süpürge modellerindendir.

Profesyonel sanayi tipi süpürgeler çözümler sunuyor

Profesyonel Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge Modelleri 2020 yılında yine pratik kullanımı kolay ve ekonomik alternatifler sunuyor.

Fantom Promini 100 ms Otel Tipi Sessiz Süpürge; sessiz ve A sınıfı enerji motoru ile otel, rezidans, yurt gibi işletmelerin temizlik işlerinde pratik ve ekonomik çözümler sunar. Motor gücü: 850 w, toz torba kapasitesi 13 litredir. 

Fantom Promini 100 M Otel Tipi Sessiz Süpürge; 850 w motor gücü, 13 litre toz torba kapasitesi nedeni ile otel, rezidans ve restoran gibi işletmelerde pratik kullanımlı, sessiz ve güçlü motoru ile ön plana çıkıyor.

Fantom Promini 110 P Islak Kuru Profesyonel Süpürge; 1500 watt güçlü motoru ve sadece 5,5 kg ağırlığıyla kolay taşınabilir ıslak kuru elektrik süpürgesi 7 litre toz torba kapasitelidir.

Fantom Promini 120 P Islak Kuru Profesyonel Süpürge; hafif plastik gövdesi, pratik yapısıyla, yurt, hastane, küçük işyerleri için ideal profesyonel süpürge 1000 w gücünde 7 litre toz torba kapasitesine sahiptir.

 

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018