Profesyonel Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Profesyonel Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

Profesyonel Halı Yıkama Makinesi Özellikleri

Evlerin vazgeçilmez parçası olan halılar hem görüntü hem rahatlık hem de sağlık açısından tertemiz olmalıdır. Halıların içinde biriken kirler soluduğunuz havayı etkilemektedir. Temiz olmayan halıların içinde biriken mikrop ve küçük böcekler halıların üzerinde oyun oynayan bebekler için de büyük bir sağlık problemi yaratabilir. Bu nedenle halıların temiz olması oldukça önemlidir.

Halıların yeteri kadar temiz olup olmadığını ilk bakışta anlamak zordur. Halılar görünüş itibariyle temizdir ancak içlerinde kirler birikmişse ve elle silseniz de gitmiyordur. Elle yıkanan halıların görüntüsü temiz olabilir ancak derinlerindeki kirler hem çabuk kirlenmesine sebep olur hem de sağlığınız için tehlike oluşturabilir. Bu sebeple halıların derinlemesine temizlenmesi için üretilen makineleri tercih etmek mantıklıdır.

Makine Kullanılan Halılar Daha Temiz Oluyor

Halıların temiz bir şekilde kullanılması için derinlerine kadar temizlenmesi önemli bir etkendir. Bu sebeple üretilen birçok halı yıkama makinesi vardır. Evde temizlemek isteyenler için de evde kullanılacak şekilde halı yıkama makineleri mevcuttur.

Halı Yıkama Makinelerinin Kalitesi Önemli

Profesyonel halı yıkama makinesi özellikleri bakımından halıların uzun süreli kullanmasında avantaj sağlıyor.  Satın alacağınız makinenin kalitesi oldukça önemlidir. Edit temizlik firmasından satın alacağınız tüm makineler kullanım şartlarına göre halıların kaliteleri göz önüne alınarak satışa sunulmaktadır. Kullandığınız makinelerin halılara zarar vermemesi için profesyonel ve uzman üreticiler aracılığı ile satılmaktadır. Satın alacağınız ürünler için garanti verilmektedir. Dilek ve şikayetler de dikkate alınmaktadır.

Halı Yıkama Makinesinin Özelliklerine Dikkat Edin

Edit temizlik firması satışa sunduğu tüm makinelerin özelliklerini müşterileri ile paylaşmaktadır. Halı makinelerinin birçok özelliği vardır.  Profesyonel halı yıkama makinesi özellikleri satın alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerdendir.

Profesyonel halı yıkama makinesi özellikleri şunlardır;

  • Halılarına en derinlerine kadar temizleyecek çok fırçalı seçenekleri
  • Alt yıkama için ayrı fırça
  • Motor koruma sistemi
  • Bant hızının ayarlanabilmesi
  • İsteğe bağlı tekerlikli seçenekler
  • İsteğe bağlı büyük-küçük seçenekleri
  • Satın alınacak bütün makineler için 2 yıl garanti
  • Birçok yerde kurulum seçeneği ile kolaylıklar

 

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018