Procycle Geri Dönüşüm Kovası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Procycle Geri Dönüşüm Kovası

Procycle Geri Dönüşüm Kovalarının Çeşitleri

Çöp ve atık konusunda insanların artık daha da bilinçli bir hale gelmesi bu alanda yeni çöp kovalarının üretimine de önemli bir katkı sağladı. Geri dönüşüm çöp kovası olarak üretilen bu çöp kutuları halka açık alanlarda oldukça işe yarar ürünlerdir. Bu kutuların en önemli özelliği de 4 farklı çeşitte atık ayırma kapağı bulunuyor. Aynı zamanda 11 farklı çeşit renk opsiyonuna sahip olan ürünlerde işletmeler çok kolay bir şekilde atıkları farklı şekillerde sınıflandırarak atma imkânı bulabileceklerdir.

 

Kullanımı Kolay İşletme Tipi Çöp Kovaları

Kutularda kullanılan bağlantı aparatları sayesinde istediğiniz sayıda çöp kutusunu yan yana kullanabilme imkânınız var. Bu kutulara çöp poşetleri kolayca takılabilir ve çıkarılabilir. Bu ürünler hem tekerlekli hem de tekerleksiz olarak üretildiği için sitemizde her türlü çeşidini rahatlıkla bulabilirsiniz. Şık duruşu sayesinde bina girişlerinde, işletme lobilerinde de kullanılabilir bir özelliğe sahiptir.

 

İş Yerlerinde Zemin Temizliği Daha Kolay

Otel ya da farklı kalabalık iş yerlerinde zemin temizliği son derece önemli işlemler arasındadır. Özellikle temizlik kimyasalları seçiminde büyük titizlik gösteren işletmeler için en etkili ürünleri sunuyoruz. Temizlik ürünleri ve makinelerimiz ile iş ortamlarınızı daha hijyenik bir hale getirebilirsiniz. Gerek halı yıkama makinesi gerekse çöp kovaları ile ortam temizliği her zaman yüksek standartlarda sağlanıyor. Satış platformumuz üzerinden her türlü iş yerine uygun boyutlarda geri dönüşüm çöp kovası, halı yıkama makineleri ve temizlik solüsyonlarına ulaşma imkanınız var.

 

Otomatik Halı Yıkama Makineleri

Halı yıkama işletmelerinin iş yükünü azaltacak ve hizmet kalitesini yükseltecek olan otomatik halı yıkama makinası son derece kaliteli makinelerdir. Bu makinelerin fiyatı yüksek gibi görünse de iş yerindeki halıları daha hızlı ve derinlemesine temizleme imkânı sunan ürünlerdir. Bu makineler galvaniz bir gövdeye sahiptir ve 8 farklı disk fırçası vardır. Türkiye’nin her yerine kurulumunu yaptığımız bu makine sayesinde işletmeler hem kendi döşeme halılarını temizleme imkânı bulabilir hem de dışarıdan gelen halıları daha hızlı yıkama imkanı sunar. Temizleme ürünleri içerisinde yer alan bu makinelerin özelliklerini daha iyi incelemek için ürün kategori sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018