Procart Vac 903 Temizlik Arabası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Procart Vac 903 Temizlik Arabası

Procart Vac 903 Temizlik Arabası

 

Procart Vac 903 temizlik arabası modeli kullanışlı olmasından kaynaklı dikkat çekiyor. Nitekim görsellerinden yola çıkarak ne denli pratik yapıda olduğunu anlayacaksınız. Satın almak isteyenlere öncelikle ürünün görselleri eşlik ediyor. Beraberinde ise temel özelliklerin göz önünde bulundurulması mümkün olacaktır. Örnek verecek olursak pek çok alanda kullanılması ile ön plana çıktığı açıktır. Bunlar;

 

  • Genel anlamda alışveriş merkezlerinde kullanımına yer verilmekte.
  • Hastane ile okulların temizliği için de temin ediliyor.
  • Fabrikaların ve otellerin temizlik hizmetlerinde de tercih edilir.
  • Restaurantlar ve rezidanslar ise beraberinde gelen kullanım alanlarıdır.

 

Procart Vac 903 Temizlik Arabası Özellikleri

 

Procart Vac 903 temizlik arabası özelliklerine göz atanlar ilk önce tekerleklere dikkat ediyor. Nitekim hem sessiz hem de kolayca hareket eden tekerlek yapısı ile müşterilerini karşılıyor. Bununla beraber frenli olacak şekilde tekerleklerin tasarlanması esas alınmakta. Tamponlu olması da yine pratik bir şekilde hareket ettirmenizi mümkün kılıyor. Sabitleme imkanlarından dolayı tekerleklerin bir hayli kullanışlı olduğu açıktır. Özellikle de eğik alanlarda bu şekilde temizliğe yer vermeniz zor olmayacaktır.

 

Ergonomik yapısından dolayı da ön plana çıkmıştır. Opsiyonel aksesuarları sayesinde kullanımı bir hayli kolay hel gelmekte. Örnek verecek olursak atık bölmesi bir hayli geniş tutulmuştur. 2 x 60 lt olacak şekilde bölmenin tasarlanması söz konusudur. Hem içerde hem de dışarda kullanımlara uygun olması için plastik malzemelerden tasarlanmıştır. Bu anlamda gövde kısmının tamamen plastik olduğunu göreceksiniz. Procart Vac 903 modelinin paslanma yapmaması da dikkat çeken bir diğer özelliğidir. Yani dayanıklı temizlik arabaları arasında yerini almakta.

 

Procart Vac 903 Temizlik Arabası Malzemeleri

 

Procart Vac 903 temizlik arabası için temelde plastik kullanımlarına yer verildiği açıktır. Bunun yanı sıra hammaddesinin kimyasal malzemelere dayanıklı olması esas alınmıştır. Bu anlamda ısıya dayanıklı hale gelmesi için poli propilen malzemelerin temin edilmesi söz konusudur. Tüm bu malzemelerden dolayı hem sudan hem de ısıdan etkilenmesi mümkün olmuyor. Böylece Procart Vac 903 araba modelinin uzun yıllar kulanıma uygun olduğu açık durumda. Firmamız tarafından uluslararası standartlara uygun bir şekilde ürünün temin edilmesi sağlanmaktadır.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018