Procart Vac 902 Temizlik Arabası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Procart Vac 902 Temizlik Arabası

Procart Vac 902 Temizlik Arabası

 

Procart Vac 902 temizlik arabası modeli pek çok alanda kullanılmasından kaynaklı sıklıkla tercih edilmekte. Şöyle ki alışveriş merkezlerinden otellere kadar pek çok alanda temizlik hizmetleri için temin ediliyor. Buradan da anlaşıldığı üzere kullanımı çok yönlü olan temizlik arabaları arasında olduğu açık durumda. Bir hayli ilgi gören procart vac 902 temizlik arabası adına temel özelliklere göz atabilirsiniz. Beraberinde ürün detaylarından satın alma işlemlerine geçmeniz zor olmayacaktır. Öncelikle dikkat çeken nitelikleri olarak;

 

  • Kolayca hareket ettirilmesi adına tekerlek yapısına özen gösterilmiştir.
  • Pratik ve ergonomik olan temizlik arabaları arasında yer almaktadır.
  • Uluslararası standartlara uygun bir şekilde tasarlanması esas alınmakta.

 

Provact Vac 902 Temizlik Arabası Tekerlekleri

 

Procart vac 902 temizlik arabası için öncelikle tekerlek yapısının gösterilmesi temel alınmaktadır. Şöyle ki sessiz tekerlek yapısından dolayı otellerde ve rezidanslarda temizlik hizmetleri için tercih edildiği açık durumda. Bununla beraber tamponlu olması da kolayca hareket ettirmenizi mümkün kılacaktır. Akabinde frenli tekerlek yapısının desteklendiğini de belirtmek gerek. Frenli olduğu için çarpışmalardan çok fazla etkilenmemesi söz konusudur.

 

Procart vac 902 temizlik arabasının eğik düzlemlerde de kullanımına uygun olduğu açıktır. Nitekim yine frenli tekerleklere yer verilmesi düzlemin eğik olmasından herhangi bir sakınca olmayacağını gözler önüne seriyor. Hızlı ve pratik bir şekilde hareket etmek adına çoğu firma tarafından bu profesyonel temizlik arabası tercih ediliyor. Aynı zamanda ergonomik yapısından dolayı da ön plana çıktığını belirtmek gerek.

 

Procart Vac 902 Temizlik Arabası Nitelikleri

 

Temizlik arabasının tekerlekleri dışında bölmelerini de incelemeye alabilirsiniz. Procart vac 902 araba modelinin atık bölmeleri bir hayli geniş tutulmakta. Şöyle ki 2 x 60 lt olacak şekilde atık bölmelerin tasarlanması esas alınmıştır. Bununla beraber çok yönlü kullanımlar için gövde kısmının plastik malzemelerden tasarlanması sağlanmıştır. Kullanılan hammaddelerden kaynaklı olarak ısıya dayanıklı hale geldiğini de belirtmek gerek. Aynı zamanda sudan etkilenmeyen ve paslanmayan temizlik arabaları arasındadır. Firmamız tüm bu özellikleri ile profesyonel ürünü muhafaza etmeye devam etmektedir. Başta ürün görsellerine akabinde ise özelliklerine göz atanlar, satın alma işlemlerine kolaylıkla geçiş yapmaktadır.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018