Procart Vac 901 Temizlik Arabası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Procart Vac 901 Temizlik Arabası

Procart Vac 901 Temizlik Arabası

 

Procart Vac 901 temizlik arabası modeli daha sade tutulmasına rağmen yine kullanışlı olması ile ön plana çıkmaktadır. Şöyle ki çeşitli bölmeleri üzerinden atıkların, temizlik ürünlerinin ya da bunun gibi eşyaların temin edilmesi esas alınıyor. Akabinde özel tekerlek yapısı ile kolay kullanımına uygun olduğu gösterilmekte. Procart vac 901 temizlik arabası satın almak isteyenlere öncelikle ürün özellikleri eşlik etmektedir. Örnek verecek olursak;

 

  • Sudan etkilenmediği için paslanmaya yapmaması dikkat çekiyor.
  • Isıya dayanıklı malzemeler üzerinden tasarlanması sağlanmıştır.
  • İç ve dış mekan temizliğine uygun olması adına plastik gövdeye sahiptir.
  • Frenli tekerlek yapısından dolayı eğimli alanlarda da kullanılabiliyor.

 

Procart Vac 901 Temizlik Arabasının Özellikleri

 

Procart Vac 901 temizlik arabasının çeşitli bölmelerden oluşması temel alınmıştır. Örnek verecek olursak çöp kapağının çok fonksiyonlu olması dikkat çekiyor. Şöyle ki atık sınıflandırmalarına bağlı olarak kapağın tasarlanması sağlanmakta. Renk etiketleri sayesinde çöp sınıflandırmalarına yer vermek zor olmuyor. Beraberinde görev çizelgeliği de mevcut durumdadır. Böylece pek çok alanda temizlik hizmetlerine uygun olduğunu gözler önüne seriyor. Temizlik arabasını kullanan görevlinin bu şekilde denetim imkanına sahip olması sağlanıyor.

 

Uluslararası standartlar temel alınarak üretimine gidiliyor. Procart vac 901 temizlik arabası standartlarından kaynaklı olarak hijyenik ortamlara yer vermek isteyenlerin tercihi halindedir. Sağlıklı bir şekilde temizlik imkanı sağlamak istiyorsanız mutlaka bu tarz çok fonksiyonlu temizlik arabası tercihlerinde bulunmalısınız. Örneğin atık bölmesi de geniş olduğu için kullanımı bir hayli kolay olmakta. 2 x 60 lt şeklinde kullanım imkanına yer verilmesi, hızlı olmanızı mümkün kılacaktır.

 

Procart vac 901 Temizlik Arabası Kullanım Alanları

 

Procart vac 901 araba modelinin çok fonksiyonlu olduğunu belirtmiştik. Bundan dolayı da kullanım alanlarının çeşitlilik göstermesi söz konusudur. Örnek verecek olursak otellerin çoğunda bu tarz temizlik arabalarına yer verilir. Aynı şekilde rezidans yapılarında da sağlıklı ve hijyenik temizlik açısından araba kullanımlarına geçilmiştir. Hastanelerin ve okulların da tercihi bu yöndedir. Beraberinde alış veriş merkezlerinin de fabrikaların da geldiğini göreceksiniz. Firmamız tarafından sunulan temizlik arabası, çok yönlü olmasından kaynaklı piyasada ön plana çıkmıştır.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018