Procart Kat Arabası Ankara

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Procart Kat Arabası Ankara

Procart Kat Arabalarının Kullanım Avantajları

Otellerde çok amaçlı olarak kullanılan kat arabaları son derece işlevsel ürünlerdir. Bu araçlar son derece pratik ve kullanımı kolay olan arabalardır. Procart kat arabaları kullanım olarak sessiz şekilde hareket eder ve frenli tekerlek sistemi vardır. Aynı zamanda ürünlerin daha değişik çeşitleri de bulunuyor ve farklı amaçlara hizmet ediyor.

 

Standartları Yüksek Temizleme Cihazları

Uluslararası standartlarda hazırlanan bu ürünler otel ve hastane ortamlarında çalışan insanların işlerini kolaylaştıran araçlardır. Gövde kısımları komple plastikten yapılmıştır. Bu araçlar hem iç alanlarda hem de dış alanlarda çok rahat şekilde kullanılabiliyor. Temizlik makinaları kategorisinde satışını yaptığımız bu arabalar birçok iş yerinde, hastane, otel ve konaklama yerinde kullanılabilecek türden araçlardır. Kat ve servis arabası olarak satışa sunduğumuz ürünler hem ısıya hem de farklı kimyasal maddelere karşı son derece dayanıklı ürünlerdir.

 

Otellerde Kullanılabilecek Temizlik Araçları

Otellerde çalışanlar için en zorlu işlerden birisi de temizlik aşamasıdır. Her odadan çöp almak, kirli çarşaf toplamak ve bunları ulaşması gereken yerlere ulaştırmak önemli bir zaman kaybı yaratıyor. Böyle zamanlarda kullanılabilecek araç ve gereçleri sitemizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Özellikle otel ekipmanları kategorisinde satışa sunduğumuz kat ve servis arabalarını değerlendirmeye alabilirsiniz.  Özellikle lobi bölümünün son derece hijyenik ve ışıltılı görünmesi konusunda müşteriler son derece titizdir. Mermer ya da fayans gibi yüzeylerin daha hızlı şekilde temizlenebilmesi için zemin temizleme otomatı ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

 

Zemin Temizlemede Yüksek Kalite

Otel, iş yeri, alışveriş merkezleri gibi kalabalık insan yığınlarını ağırlayan yerlerde zemin temizliği son derece önemlidir. Böyle zamanlarda kullanmak için farklı makine çeşitlerimizden yararlanabilirsiniz. Binicili temizleme makinası son derece yüksek kalite standartlarında olup üzerinde çalışan kişinin herhangi bir kas gücü kullanmasını gerektirmiyor. Geniş alanların zeminlerini temizlemede oldukça etkili bir makinedir. Sessiz çalıştığı için hastane ortamlarında da kullanılabilme imkanı sunar. Temizlik konusunda çok iyi sonuçlar ortaya çıkaran bu makine büyük depoların temizlenmesinde ve fabrika ortamlarında da tercih ediliyor. Cihazların farklı modellerine sitemiz üzerinden ulaşabilir ve ürün detaylarını daha yakından inceleyebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018