Procart 391 Temizlik Arabası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Procart 391 Temizlik Arabası

Procart 391 Temizlik Arabası

 

Procart Vac 391 temizlik arabası modeli pratik bir yapıya sahiptir. Şöyle ki çok geniş ebatlara sahip olmamasından kaynaklı her alanda kullanıma uygundur. İç ve dış alanlarda kullanılması adına da ebatların yüksek tutulmamasına özen gösterilir. Procart 391 temizlik arabası kullanım alanlarının bir hayli geniş olduğunu belirtmek gerek. Örnek verecek olursak;

 

  • Hastanelerde ve okullarda kullanımı yaygın hale gelmiştir.
  • Otel ve alışveriş merkezlerinde de temizlik hizmetleri için temin ediliyor.
  • Rezidans temizliğinde de kullanımına yer verilmekte.

 

Görüldüğü üzere çoklu kullanım alanlarında sıklıkla muhafaza ediliyor. Pratik ve kullanışlı yapısından dolayı ön plana çıktığı açıktır. Üstelik çeşitli bölmeleri sayesinde hızlı bir şekilde temizlik hizmetlerinin gerçekleşmesi esas alınmakta.

 

Procart 391 Temizlik Arabası Özellikleri

 

Procart 391 temizlik arabası tekerleklerinden kaynaklı olarak bir hayli kullanışlı hale gelmiştir. Şöyle ki başta sessiz tekerlek yapısından dolayı hastane ve otellerde tercih edildiği açıktır. Bunun devamında tamponlu ve frenli olacak şekilde tekerlekleri tasarlanmıştır. Öyle ki frenli olmasından kaynaklı çarpmalara karşın sağlam kalmasını destekliyor. Beraberinde eğik alanlarda da freni devreye sokmanız ve arabayı kullanmanız zor olmayacaktır.

 

Procart 391 araba modelinin esnek özelliklerinden kaynaklı tercih edildiği açık durumda. Hem hızlı hem de pratik yapısı kurum ve kuruluşların dikkatini çekiyor. Aynı zamanda ergonomik yapısından dolayı sağlıklı temizlik imkanlarının desteklenmesi söz konusudur. Bir de opsiyonel olacak şekilde çeşitli aksesuarlara sahip olduğunu göreceksiniz. Örnek verecek olursak atık bölmesi bunlardan bir tanesidir. Kullanımına yönelik 2 x 60 lt olacak şekilde atık bölmesi tasarlanmıştır.

 

Procart 391 Temizlik Arabası Malzemeleri

 

Yapım aşamasında kullanılan malzemelere de göz atmanız mümkün. Nitekim bu şekilde temizlik arabasının ne denli sağlam yapıda olduğunu da anlamış olacaksınız. Procart 391 temizlik aracı için kimyasal maddelere dayanıklı olan poli propilen malzemeler temin edilmekte. Aynı zamanda bu malzeme sayesinde ısıya da dayanıklı hale gelmesi esas alınmaktadır. Paslanması ve mümkün olmayan temizlik arabalarından bir tanesidir. Bundan kaynaklı su ile yapılan temizliklerde herhangi bir zarar görmeyeceği açıktır. Bir hayli dayanıklı olan temizlik arabası, firmamız tarafından uluslararası standartlar temel alınarak müşterilere sunuluyor.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018