Procart 380 Temizlik Arabası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Procart 380 Temizlik Arabası

Procart 380 Temizlik Arabası

 

Procart Vac 380 temizlik arabası modeli kullanım alanları ile herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Öyle ki okullardan otellere kadar pek çok alanda kullanıma uygun olan temizlik arabalarından bir tanesidir. Bu anlamda özel malzemeler temin edilerek tasarlanan, ergonomik yapılı araba modelleri arasında olduğu açık durumda. Procart 380 temizlik arabası satın almak isteyenlere ilk etapta kullanım alanları eşlik ediyor. Bununla beraber tüm temel ve teknik özellikleri göz önünde bulundurmanız mümkün olacaktır. Örneğin;

 

  • Frenli tekerlek yapısı ile desteklenen temizlik arabaları arasındadır.
  • Esnek özellikleri ile iç ve dış alanlarda kullanımına uygun hale gelmiştir.
  • Modüler ve ergonomik yapısından dolayı da ön plana çıkmakta.
  • Opsiyonel pek çok aksesuarından kaynaklı pratik kullanıma sahiptir.

 

Procart 380 Temizlik Arabası Teknik Özellikler

 

Procart 380 araba modelinin gövde yapısı ya da kalınlığı incelemeye alınabilir. Örneğin CPP gövde yapısına ve 6 mm kadar kalınlığa sahip olduğunu göreceksiniz. Bunun akabinde ürünün ebatlarına yer verilir. 62 cm olarak eni, 144 cm ise boyu temel alınmakta. Yüksek için de 125 cm mevcut durumdadır. Sadece 37,1 kg kadar ağırlığa sahip olması da kullanımını kolay kılıyor. Bununla beraber taşıma kapasitesi dikkat çekmekte. Nitekim tam olarak 263 kg olacak şekilde taşıma kapasitesi mevcuttur.

 

Branda olacak şekilde çöp bölmelerinin tasarlanması esas alınmakta. Hatta bölmelerin çeşitli kapaklar sayesinde kullanışlı hale gelmesi sağlanmıştır. Örneğin görev çizelgelikli olacak şekilde kapakları mevcut. Bunun akabinde atıkların sınıflandırılmasına yönelik renk etiketlerine de yer verilmiştir. Böylece Procart 380 temizlik arabası kullanan görevlilerin kolaylıkla işlemleri tamamlaması mümkün hale geliyor. Kolaylık olması adına tekerlek yapısına da özen gösterildiğini göreceksiniz.

 

Procart 380 Temizlik Arabası Tekerlekleri

 

Procart 380 temizlik aracı tekerlek yapısından dolayı da kullanışlı hale gelmiştir. Başta frenli ve frensiz yapıda tekerleklerin mevcut olduğunu belirtmek gerek. Orta gövdesi plastik olan tekerleklerin aynı zamanda tamponlu olması sağlanmıştır. Böylece kullanımı rahat olan aracın, eğik alanlarda da muhafaza edilmesi mümkün hale geliyor. Sessiz bir şekilde hareket etmesi de destekleniyor. Çarpmalara karşı dayanıklı hale gelmesi için de tampon ön plana çıkmıştır. Bu nedenle sırt kauçuk malzemelerden tekerleklerin tasarlanması sağlanmakta. Firmamızdan temin edeceğiniz temizlik arabalarının geneli, dünya standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018