Procart 3361 Temizlik Arabası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Procart 3361 Temizlik Arabası

Procart 3361 Temizlik Arabası

 

Procart Vac 3361 temizlik arabası modeli eğik düzlemde dahi kullanıma uygundur. Nitekim tekerlek yapısından kaynaklı olarak pek çok alanda kullanılması mümkün olmakta. Bu anlamda hastanelerin ve otellerin tercihi halinde olduğu açıktır. Beraberinde yurtların ve alışveriş merkezlerinin de temizlik hizmetleri adına temin edilmekte. Procart 3361 temizlik arabası tercih nedenlerinin sadece tekerlekten kaynaklı olmadığını belirtmek gerek. Bunun akabinde gelen diğer avantajlı özellikleri de;

 

  • Temizlik hizmetlerinde pratiklik ön plana çıkmaktadır.
  • Kolayca hareket eden yapısından dolayı tercih ediliyor.
  • İç ve dış mekan temizliğine de uygun bir yapıya sahiptir.

 

Procart 3361 Temizlik Arabası Özellikleri

 

Procart 3361 araba modelinin desliz yapısından dolayı da ilgi odağı haline geldiği açık durumda. Şöyle ki hastanelerin ve rezidansların temizlik hizmetlerinde, bundan kaynaklı tercih ediliyor. Sessiz ve ergonomik yapısı ile dikkatleri üzerine çekmekte. Hem frenli hem de tamponlu olacak şekilde tekerlekleri tasarlanmış durumdadır. Böylece Procart 3361 temizlik arabası çarpmalara karşı bir hayli dayanıklı hale gelmiştir. Kolay kolay hasar görmesi mümkün olmayan temizlik arabaları arasındadır.

 

Opsiyonel olacak şekilde aksesuarların da temin edilmesi esas alınmakta. Bu anlamda atım bölmelerinin bir hayli kullanışlı olduğunu göreceksiniz. Çöp atıklarının belirli renklendirmeler ve çizelgeler sayesinde daha kullanışlı hale gelmesi sağlanmıştır. Özellikle de çöplere yönelik sınıflandırmalara yer verilmesi, pek çok alanda kullanılması sağlıyor. Beraberinde iç ve dış alan temizliğinde de uygun hale gelmesi söz konusudur.

 

Procart 3361 Temizlik Arabası Teknik Özellikleri

 

Procart 3361 temizlik aracı satın almak isteyenlere teknik özellikleri de ifade edilir. Örnek verecek olursak ürüne yönelik gövde kalınlığı sadece 6 mm şeklinde tasarlanmış durumdadır. Bunun arkasından ağırlığı için de 35,8 kg temel alınmakta. Merak edenler ebatlarına da göz atabilir. Firmamız tarafından ürünün ebatlara göre ambalajlanması esas alınır. Bu anlamda 62 cm ene, 104 cm boya ve 108 cm olacak şekilde de yüksekliğe sahiptir. Taşıma kapasitesi tam olarak 225 kg şeklinde belirlenmekte. Özel malzemelerden tasarlandığı için paslanma yapmayan ürünün, ısıya karşı da dayanıklı olması sağlanmakta. Profesyonel tercihlerde bulunmak isteyenler tüm bu özellikleri ile firmamızdan siparişlere geçiyor.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018